Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Filistinli genç kızın şehadet operasyonu

samanyolu

New member
sehidemirfatmesud1nx4.jpg
Filistin İslami Cihad Hareketi askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri mücahidelerinden Mirfat Mesud, siyonist kontrol noktasında feda eylemi gerçekleştirdi. Kudüs Seriyyeleri internet sitesinde fotoğrafı ve vasiyeti yayınlanan, Cibaliye mülteci kampından, 19 yaşındaki mücahide genç kız, son sözlerinde Beyt Hanun'da gerçekleştirilen vahşi saldırıların intikamı adına kendini feda edeceğini söylereyek şehadete yürüyor...

İstişhad eylemi sonucu bir subayın öldüğünü 14 kadar askerin de hafif şekilde yaralandığı bildirildi. Düşman kaynaklar ise bundan sonraki canlı bombalı eylemlerin olma ihtimaline binaen güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkarıldığını belirtti.

Beyt Lahiya'da 15 kişilik bir terörist grubun ortasında, üzerinde bulunan 15 kiloluk patlayıcıyı ateşleyen Mirfat'ın şehadetinden sonra bildiri yayınlayan Kudüs Seriyyeleri istişhad eylemlerinin devam edeceğini belirtti.
Mirfat Mesud'un şehadetinden önce hazırlanan görüntülü vasiyetinde, şehide annesine şöyle sesleniyor "Benim sevgili anneciğim, şehadetimden sonra senden sabırlı ve güçlü olmanı ve beni bağışlamanı istiyorum! İnşALLAH cennette buluşacağız.
alıntı

kurumuþ çoraklar

New member
bennbunu 3 ay önce görmüştüm bir form sitesinde ve beni çok etkilemişti ben bu şehid olan kişilere aşk ehli diyorum onlar ALLAH ve rasulunu canlarından daha çok sevdiler ve bedenlerini cennet karşılığı RABBİMe hediye ettiler heralde karşılığı bu olsa gerek ALLAH ve rasulunu canından daha çok sevmek

bazen düşünüyorum kardeşim hani şu şehadeti mezarlardan kalkıpda şehid olmuş kardeşlerimiz bizlere şehadeti ve cihadı anlatsalar yaa onlar yaşadılar ve yaşadıkları şeyi bizlere anlatsa belkide o zaman bizde bir hareket olacak yoksa bu dünyevi şeyler bizleri gün geçtikçe daha çok dünyaya bağlıyor :4_1_72::4_1_72:

kardeşlerimin inşALLAH RABBİM şehadetlerini kabul eder senide onlarla haşreder samanyolu kardeşim

Üst Alt