Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

:) Fıkra yani :)

ayyþe

New member

karadenizlilere perşembe günü fıkra anlatımazmış...
cuma namazında gülmesinler diye ....:D

Temelle Dursun ormanda yürüyorlar.Bir ara Temel Dursuna sesleniyor: -Dursun ormanın güzelliğine bak. Dursun: -Ağaçlardan göremiyorum ki.:D

Temel işe girmek için sözlü sınava giriyor.Çok heyecanlı, bir önceki adaya soruyor : Ne sorayiler? -Ayakkabı. Temel'in sırası geliyor, bilsin diye kolay soruyorlar: -Dört ayaklıdır, miyav miyav der. Temel soruyor : -Bağcıkli midur?:D

Temel'in kol saati durmus.Içini açmis ve içinden ölü bir karinca çikmis.Temel: -Uyy...Zaten pen tahmin etmistum makinistun öldüğünü...:D

Bir berber, bir kel, bir de aptal birlikte yolculuk yapıyorlardı. Yollarını kaybettikleri için açık havada gecelemek zorunda kaldılar. Herhangi bir tehlikeye karşı da sırayla nöbet tutmaya karar verdiler.İlk nöbeti berber tuttu. Nöbet sırasında vakit geçirmek için, deliksiz uyuyan aptalın saçlarını traş etti.İkinci nöbetçi aptaldı. Vakit gelince berber onu uyandırdı. Aptal uyandı ve başını kaşımak için elini attığında, sevinçle bir çığlık attı.- Yaşasın! Berber benim yerime keli uyandırmış. Nöbeti kel tutacak...:D

ayýþýðý

New member
yaa ayyşe bacı bak ben kendi kendime bi espiri buldum...yazıyımmı istersen sen:)
ama gerçekten gülmesen bilee ayyhh çok komikti az kalsın ölüyodum falan yazıcan olarmıı :)

Üst Alt