Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ey büyük Allah'ım peygamberlerin ahlaki özelliklerini banada ver ya Rabb'i

imansahibikiz

New member
ey büyük ya rabbi sen beni ailemi ve mümin kardeşlerimi bütün müslüman olan kardeşlerimi ve bizi ve onları şeytanlardan cinlerden ruhlardan cinden şeytandan ruhdan görmediğimiz bütün felakaletden gördüğümüz kötü şeylerden kazalardan belalardan hastalıklardan vesveselerden iftiralardan belalı işlerden nazarlardan koru ya rabbi meleklerin ve peygamberlerin hürmetine hepimizi koru hepimizi esirge hepimizin secde izini yüzümüzde çıkar sen her şeyi bilensin sen bi annenin bi yavrusuna ne kadar fedakarsa sen ondan dahada fekadarsın biz kullarına hepimiz senin kulunuz allahım hepimiz sana içimizi döküyoruz sen içimizden geçenleri kalbimizden geçenleri hep biliyorsun bizi kabir azabından ve cehennem azabından koru allahım benide koru allahım beni bütün meleklerinle yanımdaki meleklerinle beni destekle bana güç ver beni koru allahım hepimiz sana meleklerine kitaplarına peygamberlerine ve sana iman ediyoruz ve seni hepimiz seviyoruz hepimiz senin ve peygamber efendimizin (s.a.v) güzelliğinizin karşısında sizin güzelliğize aşık oluyoruz ya rabbi allahım meleklerin ve peygamberlerin hürmetine benim büyüyünce benim evlenmemi sağla ve erken yaşda evleniyim ve ve büyüyünce çocuk çoluk sahibi oluyum allahım allahım bütün meleklerine bütün peygamberlerine yüz binlerce bu dünyadan gelmiş geçmiş bütün insanlar sayısınca salat ve selam olsun ey büyük yüce rabbimiz hepimiz sana el açtık hepimiz sana sığınıyoruz her şeyden sana sığınıyoruz bizi kıyamet gününde mahşerde hesap gününde bizi kaydırma ve bizi sırat köprüsünden yıldırım gibi geçir allahım meleklere peygamberlere arşa kadar salat ve selam olsun evrendeki bütün canlılar yıldızlar gezegenler galaksiler insanlar bitkiler bütün mahlukatlar sayısınca meleklere ve peygamberlere salat ve selam olsun ve sana hamdlar şükürler salatlar ve selamlar hamdü senalar olsun allahım amin allahım allahım ben büyüyünce bana insanların içinde yüksek bi yer ver insanların içinde çok yüksek bi yere ulaşmamı sağla ve yüksek bi yere geliyim bana peygamberlerin ahlaklarının aynısını peşpeşe ver allahım seni çok seviyorum melekleri peygamberleride çok seviyorum benim için bana bi melek yarat ve yanımdaki koruyucu ve yazıcı meleklerinle beni desteklesin allahım ben bütün peygamberlere çok acıyorum onların yerleri ve makamları dereceleri cennette çok üstün olsun onlara sayısız rızık nimet ver ve köşk yap onlara allahım biz müslümanları cennetle müjdele sana layık bi kul olmamızı sağla ve bizi salih kullarından eyle ve bizi cennetin kapısında bizi melekler karşılasınlar ya rabbi sana meleklerine peygamberlerine salat ve selam hediye ediyorum sana meleklere ve peygamberlere salatlar ve selamlar olsun ya rabbi hepimiz senin gücüne rahmetine sığınıyoruz ey büyük ey kudreti sınırsız sonsuz olmayan rabbim bizim sonumuzu hayırlı kıl bizim yanımızdaki meleklerede sayısız bin asırlık salat ve selam olsun ya rabbim allahım nolursun yaa takıntılılarımdan beni kurtar ben ruh hastasına döndüm resmen ya görüyorsunda niye kurtarmmıyorsun beni ya yüce rabbim peygamberlerin ve meleklerin hürmetine hastalığımdan takıntılarımdan beni kurtar artık normal bi insan gibi davranıyım allahım vende diğer insanlar gibi sağlıklı oluyum ve eski sağlığıma kavuşuyum allahım melekler ve peygamberler yedi kat gök yedi kat yer arşı ala ben takıntılarımdan kurtuluyum hastalığımdan kurtuluyum diye sana dua etsinler bak melekler ve sen ne kadar acı çektiğii görüyorsun allahım nolursun şeytanı takıntılarımı hastalıklarımı benden uzak tut lütfen hastalıklarımın ve takıntılarımın ve şeytanın üstesinden geliyim allahım eğer ben farkında olmadan şeytana uyuyorsam ve ben f farkında olmadan şeytan beni kendi tuzağına düşürmeye çalışıyorsa ve şeytan bana vesvese veriyorsa ona engel ol bana zarar vermesin o allahım bütün lanetin çinin ve şeytanın üzerine olsun allahım şeytandan beni koru ve şeytanı meleklerle sen beni uzak tutun ve uzak tutmaya çalışın allahım amin yüce rabbim allahım takıntılarıma ve korkularıma meleklerle şifalarını indir herkezin gözüne ruh hastası gibi görünüyorum insanların vesselerinden iftiralarından alay konularından beni uzak tut meleklerinle beni koru allahım artık ben de sağlıklı oluyum ve şu bedenime şu zihnime beynime şifalarını indir benide şifalandır allahım amin allahım sen beni dertlerimden kurtar eğer aklım beynim yoksa hemen bana yardım et allahım nolursun hiç bişi karşısısnda yenik düşmeme izin verme ya rabbi amin allahım lütfen korkularımın üstesinden gelmeme izin ver allahım sana şükürler hamdlar olsun amin allahım seni çok seviyorum senin yanına gelmek istiyorum ruhumun senin katına çıkmasını istiyorum allahım sen yüceler yücesisin sen çok büyüksün ya rabbi allahım sıkıntılarımdan korkularımdan beni arınt arınmak istiyorum ya rabbi benim korkularımın üstesinden gelmemi bütün meleklerinle ve yanımdaki meleklerinle sağla ben çok zayıfım ve benide müjdele ya rabbi amin allahım ailemi bütün sülalemi arkadaşlarımı öğretmenlerimi koru nolursun onları meleklerinle destekle erkek kardeşim mustafayıda koru onuda destekle ey büyük allahım meleklerin peygamberlerin hürmetine bana kız kardeş ver allahım babamında takıntılarını dertlerini al babamıda şifa ver babamıda düzelt annemide düzelt benide düzelt biz müminlere biz müslüman alemine biz müslümanlara oruç tutmayı nasip eyle namaz kılmayı nasip eyle cenneti bize nasip eyle bütün meleklerinle bizi arkamızdan önümüzden sağımızdan solumuzdan koru bizi tuzağa düşürücek insanlardan koru hepimizi bağışla bu mübarek ramazan bayramının hürmetine bana kız kardeş ver benim takıntılarımı al takıntılarımla baş edebileyim takıntılarım sıkıntılarım dertlerim artık beni yenmesinler allahım bu ramazan ayını yaşattığın için sana binlerce kez hamdlar şükürler olsun ya rabbi hepimizin dertlerini sıkıntılarını takıntılarını al nolur benimde kız kardeşim olsun büyüyünce evlenmemi sağla erken yaşda evlenmeyi sağla ve çocuk çoluk sahibi olmamı sağla oluyum ve evleniyim amin allahım nolursun bende bi üniversite ve lise kazanıyım istediğim bi bölümü kazanıyım lütfen dualarımı kabul et allahım sınıf arkadaşlarımı bütün hocalarımı meleklerinle müjdele hepimizi müjdele onlarıda cenneti nasip eyle onlarda cennete girebilsinler bizde girelim allahım amin allahım beni her şeyden koru banada üniversite kazanmayı lise kazanmayı istediğim meslekten olmayı banada nasip eyle allahım ben büyüyünce kocaman bi bilim kadını oluyum profösör oluyum derslerimdede bana yardımcı ol sağlığım düzelsin artık saçlarım dökülmesin kilo alıyım yine güzelleşeyim allahım nefsime uymuyum nefsime uydurttma beni allahım eğer bana zarar vericek olan kişiler varsa eğer olursa onlardan beni koru onlardan beni uzak tut onlardan beni meleklerinle koru onlara karşıda meleklerinle beni destekle allahım bütün dünyanın ve bütün evrenin durumu iyiye gitsin iyi olsun artık dünyada barış olsun savaş olmasın insanlar hayvanlarada zarar vermesin allahım hayvanlarıda koru bütün dünyayı bütün evreni bizleri ailemi sülalemide hocalarımıda müdürümde arkadaşlarımıda koru ve kendi nefislerimize uyduttma bizi koru bizim yücelmemizi sağla bize bir sürü rızık nimet ver karşımıza hep iyi insanlar imanlı müslüman insanlar çıkart hayvansever insanlar çıkart karşımıza allahım amin allahım

Son düzenleme:
Üst Alt