Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Evrim

Ben

New member
Selam, bu başlığı daha önce de açmıştım şimdi göremiyorum bi yanlışlık oldu sanırım.
Ben forum üyelerinin evrim teorisiyle ilgili görüşlerini merak ediyorum, islama aykırı bir teori midir yoksa bağdaştırılabilir mi, bir müslüman bu tartışmaların neresinde durmalı?

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Selam, bu başlığı daha önce de açmıştım şimdi göremiyorum bi yanlışlık oldu sanırım.
Ben forum üyelerinin evrim teorisiyle ilgili görüşlerini merak ediyorum, islama aykırı bir teori midir yoksa bağdaştırılabilir mi, bir müslüman bu tartışmaların neresinde durmalı?

evrim sapık bir süşünürün sapık bir teorisidir islamla yakından uzaktan alakası yoktur bir müslüman böyle konuları gördüğü zaman hiç oralı bile olmayacak bu konuyu hiç açmamanız sizin içinde hayırlı olacak bu konuyu silmenizde fayda vardır burası islam forumdur evrim yeri değildir

Ben

New member
en azından genel konular başlığı altında tartışılabilinir diye düşündüm..yorumunuz için teşekkürler

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
selam, bircok ayni Evrim konusu var forumda , yeniden baslatmanin geregi yoktur, bir konu acmadan önce forumu arattiriniz lütfen, önceden yazilmis olabilir.

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
en azından genel konular başlığı altında tartışılabilinir diye düşündüm..yorumunuz için teşekkürler

bu konu tartışılacak konu değildir haşa biz ALLAH a inanmıyormuyuzki böyle konularla heba edelim ömrümüzü bu tür konuları gündeme getirenler imanlarını tazelesinler derim çünkü evrim denen şey Hakkı inkar edip şirke götüren en azılı şeylerden biridir kardeşim kendimize gelelim ALLAH C.C sizden razı olsun

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
Konu Arsiv Bölümüne Yönlendirilmistir !

Üst Alt