Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Essalamün Aleyküm Dostlar ! Namaz Hakkında Yardımınıza İhtiyacım var...

Yeniden doðuþ

New member
ßen 22 Yaşındayım. Elhamdülillah müslümanım ve yüreğimde kalbimde ALLAH c.c Sevgisi ve din aşkı var fakat namaz kılmıyorum daha doğrusu bu zamana kadar kılmadım ve tam olarak düzgün bir şekilde bilmiyorum çok büyük bir üzüntü içersindeyim. ßiliyorum ki ne kadar inansanda ne kadar sevsende görevlerini ve yapman gerekenleri yerine getirmedikten sonra bi faydası yok o yüzden bu saatten sonra tüm namazlarımı kılmak istiyorum günde 5 vakit namaz. cuma namazı gibi ßunun için sizden yardım istiyorum Doğru bir şekilde ve eksiksiz oLarak nasıl namaz kılabilirim beni bigilendirirseniz sevinirim! Selametle...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
ßen 22 Yaşındayım. Elhamdülillah müslümanım ve yüreğimde kalbimde ALLAH c.c Sevgisi ve din aşkı var fakat namaz kılmıyorum daha doğrusu bu zamana kadar kılmadım ve tam olarak düzgün bir şekilde bilmiyorum çok büyük bir üzüntü içersindeyim. ßiliyorum ki ne kadar inansanda ne kadar sevsende görevlerini ve yapman gerekenleri yerine getirmedikten sonra bi faydası yok o yüzden bu saatten sonra tüm namazlarımı kılmak istiyorum günde 5 vakit namaz. cuma namazı gibi ßunun için sizden yardım istiyorum Doğru bir şekilde ve eksiksiz oLarak nasıl namaz kılabilirim beni bigilendirirseniz sevinirim! Selametle...

Mevla yeni aldığınız kararda sizi sabit kılsın inşallah kardeşim...

Namazı hiç bilmediğinizi dikkate alarak resimli öğrenebiliceğiniz bir yardım sunabilirim;

Resimli Beş Vakit Namaz Kılınışı (Namaz Hocası)Sabah NamazıCuma Namazıİki Rekat SünnetiDört Rekat Sünnetiİki Rekat Farzıİki Rekat FarzıDört Rekat SünnetiÖğle NamazıSon Öğle (Zühri Ahir) NamazıDört Rekat Sünnetiİki rekat vaktin son sünneti Dört Rekat Farzı İki Rekat Son Sünneti İkindi Namazı Dört Rekat Sünneti Dört Rekat Farzı Akşam Namazı Üç Rekat Farzı İki Rekat Sünneti Yatsı Namazı Dört Rekat Sünneti Dört Rekat Farzı İki Rekat Son Sünneti Vitir Namazı (3)
Özet Beş Vakit Namaz Kılınışı (Namaz Hocası)
mavi_cizgi.jpg
Sabah Namazıİki Rekat Sünnetiİki Rekat Farzı Öğle NamazDört Rekat SünnetiDört Rekat Farzıİki Rekat Son Sünneti İkindi NamazıDört Rekat SünnetiDört Rekat Farzı Akşam NamazıÜç Rekat Farzıİki Rekat Sünneti Yatsı NamazıDört Rekat SünnetiDört Rekat Farzıİki Rekat Son SünnetiVitir Namazı (3)* Önce Namaz Hareketlerini Kavramak İstiyorum -»

Yeniden doðuþ

New member
Yardımcı oLduğunun için Çok Teşekkür Ederim ! ALLAH razı olsun....

Üst Alt