Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"ene " Köleleri - Size Ithafimdir...

rusen_alp

New member
İnsanın enaniyeti hortlamasın, nelere kadirdir o enaniyet, siyahı beyaz, beyazı kara gösterir, o enaniyet sahipleri bilsinler ki, ruşen alp sizlerin “ ene” sine hizmet etmez.Hiç bir müslüman bir başkasının “ ene “ sine hizmet etmez., İslam tek bir şeyi yüceltilmesini emreder , o da Haktır, hakikattır, eğer Hakkı ve hakikatı savunuyorsanız, hakikat adına sizlerin yanındayım ve her daim maddi ve manevi olarak Hakk’ın ve hakikatın yanında olacağım, fakat benliğiniz , enaniyetinizde sıkışıp kalmışsa, yapılacak en güzel şey selametle demektir.

Ene’si kuvvetli olanlar, kendilerini gözden geçirsinler, işgüzarlık yaparak, insanların kusurlarını bulmaya çalışmasınlar, İslam perdesi altında kendi benliklerinin üstünlüğüne düşmesinler.

Sizlere uzatılan zeytin dallarını geri çevirmeyin, barışta huzur, saadet vardır, hala aynı tartışmaları sürükleyerek ne kazanılıyor ki, bir tartışma yaşandı, bitti, ömrümün her günü, her dakikasında bu tartışmayı yaşamak zorundamıyım ki…!

Biraz insaflı olun, ne bu şiddet , bu celal, demediklerimi dedin diyerek beni yalancılıkla suçlayanlar bilsinler ki, iftiranın cezası Allah katında büyüktür, hakaret etmediğim halde, sırf kendi fikirlerini beğenmedim diye bana , ağır şekilde hakaretlerini sürdüren , kendi nefsinin davasını güdenlere, bundan sonra cevap yazmayacağım..

Onlara buradan cevap veriyorum. Yolunuz selamet kapısını sizlere buldurur inşallah, bu hatanızdan dönmediğiniz sürece , “ Ene “ si kuvvetli olanları , muhatap alacak değilim, ayrıca “ Ene “ si kuvvetli olanlarla tartışıp, adımı onların ağzında murdar edemem……

Üst Alt