Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

en merak ettiğiniz kim?

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi
A

abdirabbih

Guest

arkadaşlar bu forumda en merak ettiğiniz kim? yada kimler :)

tarik1987

New member
Merak Ettiklerim

Merak Ettiklerim

Rusen_alp
...naz...
Mücahit
Bu üçünü Merak Ediyorum

a l p e r

New member
kimse......

ek: bence soru yanlış ;) Kimi niye merak edeyim :) Ama ahirette toplanıp görüşmeyi dilerim o ayrı...

rusen_alp

New member
burada , bir çok arkadaşımı daha yakından tanıma fırsatım oldu...isteyince tanırsınız....hiç birisinden de en ufak bir şikayetim yok, hepsi de 4 , 4 lük mükemmel kardeşlerim...

berfut

New member
ayırt etmek yanlış olur cok degerli kardeşlerim var
gönül isterki hepsini göre

a l p e r

New member
Arkadaşlar merak ettiğiniz kişi varsa yazın* diye konu başlatılmış farkındaysanız yoksada mesaj yazmasanız daha iyi olmazmı
*yok öyle bir şey:)
Bir anlamda ikisi de aynı değil mi?

merak ettiklerimi yazarsam etmediklerim çıkmaz mı meydana? İki kişiyi merak etmek gerisini etmemek anlamına gelmez mi?

1 kişiyi merak etmek demek forumun geri kalanını merak etmemek demektir. Kimseyi merak etmiyor isem tek fark olur 1 kişi.

Ayrıca "kimseyi" demenin de bir anlamı var...

A

abdirabbih

Guest
öyle kardeşim ama ben genelde merak etmem...
çünkü burda ruh diliyle konuşuyoruz avatarına resmini koyan bi şahsın hemen ruhumda ki çizdiğim portresi yıkılıyo.. onun için merak etmiyorum..
ama dua yönünden kalbimin halisane olması için özel tanışmak değil de burda konuşup aynı frekansta aynı dalga boyutlarında konuşmak benim için daha iyidir :) bilmiyorum düşüncelerimi anlatabildim mi ama mazur görün lütfen :)

rusen_alp

New member
öyle kardeşim ama ben genelde merak etmem...
çünkü burda ruh diliyle konuşuyoruz avatarına resmini koyan bi şahsın hemen ruhumda ki çizdiğim portresi yıkılıyo.. onun için merak etmiyorum..
ama dua yönünden kalbimin halisane olması için özel tanışmak değil de burda konuşup aynı frekansta aynı dalga boyutlarında konuşmak benim için daha iyidir :) bilmiyorum düşüncelerimi anlatabildim mi ama mazur görün lütfen :)

Peki kardeşim, ses 1,2 geliyor mu sesim , gelmiyorsa anteni 45 derece kuzeye doğru çevir , belki duyarsın şimdi :)

A

abdirabbih

Guest
ya aşkolsun ruşen abi..
bence sen demek istediğimi anladın da ayak yapıyon :)

Üst Alt