Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En korktuğunuz hayvan hangisidir?

Asya

New member
herkesin korktuğu bir hayvan vardır mutlaka.ben hayvanların çoğundan korkarım ama en çok yılan ve akrepten korkarım.

E

esrefinho

Guest
ben hayvanların hiç birinden korkmama sadece tiksinirim

asikkulun

New member
ben hayvanları çok severim ama onların hepsinden de çok korkarım...ve tiksinirim

Azra

New member
bende kediden çok korkarım kediyi uzaktan görsem yolumu değiştiririm.kedilerde gelip beni bulur hep.sen bilirsin asyacım.

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
Anket acarken lütfen Forumun anket sistemini Kullanalim !!

SUSKUN

New member
her türlü böcekten tiksinirim

berfut

New member
yaradılanı severim yaradan dan ötürü hepsini....

denizin_sesi

New member
Maşallah

Maşallah

herkesin korktuğu bir hayvan vardır mutlaka.ben hayvanların çoğundan korkarım ama en çok yılan ve akrepten korkarım.

GERÇEKTEN FORUMU İNCELİYORUM SİZİN ANKETLERİNİZ OKADAR RAGBET GÖRÜYORKİ MAŞALLAH DEMEK İSTEDİM.YA BAKIYORUM DA OKADAR GÜZEL KONULAR ELE ALINIYORKİ AMA SENİN ANKETİNİN YOĞUNLUGU KADAR KİMSE AÇIP BAKMIYOR BİLE İŞTE BENCE BU ACI BİR OLAY NE İŞLERLE UĞRAŞIYORUZ DEMEK İSTEDİM.SİZE YAPTIGIM Bİ ELEŞTİRİ DEGİL BU YANLIŞ ANLAMAYIN SAKIN SADECE HEPIMIZE DİYORUM .SELAM , SEVGİ ,DUA ,İLE........

oSSlem

New member
bende hiçbir hayvandan korkmam sadece tiksiniyorum hele böceğe ve :4_13_13: :4_13_13: :4_13_13: :4_13_13: örümceğe hiç bakamam

Asya

New member
GERÇEKTEN FORUMU İNCELİYORUM SİZİN ANKETLERİNİZ OKADAR RAGBET GÖRÜYORKİ MAŞALLAH DEMEK İSTEDİM.YA BAKIYORUM DA OKADAR GÜZEL KONULAR ELE ALINIYORKİ AMA SENİN ANKETİNİN YOĞUNLUGU KADAR KİMSE AÇIP BAKMIYOR BİLE İŞTE BENCE BU ACI BİR OLAY NE İŞLERLE UĞRAŞIYORUZ DEMEK İSTEDİM.SİZE YAPTIGIM Bİ ELEŞTİRİ DEGİL BU YANLIŞ ANLAMAYIN SAKIN SADECE HEPIMIZE DİYORUM .SELAM , SEVGİ ,DUA ,İLE........

evet benim açtığım konular özellikle de anketler rağbet görüyor."herkes bir üstteki hakkında ne düşünüyor" diye bi konu açmıştım.sanırım en son 708 mesaja ve 71. sayfaya ulaşmıştı.(maşallah:) :) )bu konunun bu kadar rağbet göreceğini tahmin etmiyordum.ama oldu.bende bi enerji var insanları konularıma anketlerime çekiyorum herhalde.(şaka)

ela-88

New member
bÜTÜN HAYVANLARDAN EN ÇOK KORKARIM...:::::)

muaz

New member
yılan,akrep,köpek balığı.inanın yüzerken çok rahatsız hissediyorum yaklaştığında karpuz gibi koktuğunu duymuştum düşünsenize zaten tuz burnunuzu yormuş,bi de acaba gelişyormu diye denizi koklamak:)

Üst Alt