Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En çok kim yaramaz

NUAYMAN

New member
hepimiz çocukken bir takım yaramazlıklar yapmışızdır bakalım kim ne yaramazlıklar yapmış..

türü:korku gerilim
oyuncular:ben teyzem ve kardeşim
misafir oyuncular:annem ve babam

teyzem tatil için bize gelmişti yaş olarak benden 3 yaş büyüktü, bende o dönem insanları korkutma üzerine anında plan yapabilen afacan bir çocuktum...bir gece bütün ev ahalisi yattıktan sonra teyzemin lavobaya gitmesini fırsat bilerek yatağımdaki çarşafı aldığım gibi avımın ,şey yani teyzemin arkasından sinsice koridora çıktım,evimizin uzun bir kordoru vardı ve tam koridorun ortasında elbise askılığı duruyordu,kış olduğu için askılıkta montlar pardösüler vardı yani gizlenmek için birebirdi çarşafı başımdan aşşağıya gecirdiğim gibi avımı beklemeye başladım...ve çok sürmeden teyzem koridorun ucunda belirmişti ve tam benim hizama geldiğinde sessizce önüne doğru atıldım...... ne oldu biliyormusunuz mütiş bir çığlık.:eek:... ama durun bir tuaflık var teyzem benim önümde duruyordu tuaf olan ise çığlık arkamdan gelmişti..:mad: arkamda kim olsun dersiniz kız kardeşim sen tut beni takip et ondan sonrada bas çığlığı...ben şaşkınlık içinde kızkardeşime bakarken birden teyzemdem acayip bir ses arkasından patırdı geldi :eek:geriye dönüp baktığımda teyzemin bayıldığını gördüm..:eek: işte tam bu anda misafir sanatcılar oyuna dahil oldular:(ee artık korkma sırası bana gelmişti, babamın kaşları çatılmış bakışları altında renkten renge giriyordum...:eek:bir kolanyaya bir suya koşturmaya başladım bir tarafta kız kardeşim ağlar yerde teyzem düşünün artık halimi...babamdan dayak yemedim ama bakışlarıyla:mad: dövmüşten beter oldum ama annemin terliğinden kurtulamadım tabiki:4_6_202v:neyse teyzem ve kız kardeşimde o geceye ait kalıcı bir hasar kalmadı...:D

not:bunu evde denemeyin..deniyecekseniz bile evde büyüklerinizin olmadığı bir gün yapın..:D

Son düzenleme:

Enver Ýstek

metin mete
Buda bir seymi Nuayman,Siz bilirmisiniz bilmem ama benim cocuklugumda sünger dösekler yeni moda olmus ve pratik olan bu dösegi her ev gibi bizimkilerde benimsemislerdi o zaman.Benim bir agabeyim vardi Rahmetlik oldu(Aslinda amcaoglum ama benden cok büyüktü)bazi geceler bizde kalirdi aslinda devamli.Bir gece o yatmadan önce dösegin icine bir demir bilye biraktim bilirsiniz belki bizde yilan eksik olmaz.Agabeyim yataga giriyor ve nereye kimildasa bilye oraya oda garibim yilan saniyor ve korkudan kimildamamaya özen gösteriyor ve asla seste yapmiyor sabaha kadar sabah svgili annecigim namaza kalkinca agabeyim isaretle cagiriyor ve anlatiyor durumu tabiki annecigim bizleri kaldirdi ve durumu anlatti ve ne yapmaliyiz dedi ben hic orali olmuyordum gittim ve carsafi kaldirdim bilyeyi aldim tabiki yedigim dayak bagdata gider geride gelirdi sanirim...

NUAYMAN

New member
Buda bir seymi Nuayman,Siz bilirmisiniz bilmem ama benim cocuklugumda sünger dösekler yeni moda olmus ve pratik olan bu dösegi her ev gibi bizimkilerde benimsemislerdi o zaman.Benim bir agabeyim vardi Rahmetlik oldu(Aslinda amcaoglum ama benden cok büyüktü)bazi geceler bizde kalirdi aslinda devamli.Bir gece o yatmadan önce dösegin icine bir demir bilye biraktim bilirsiniz belki bizde yilan eksik olmaz.Agabeyim yataga giriyor ve nereye kimildasa bilye oraya oda garibim yilan saniyor ve korkudan kimildamamaya özen gösteriyor ve asla seste yapmiyor sabaha kadar sabah svgili annecigim namaza kalkinca agabeyim isaretle cagiriyor ve anlatiyor durumu tabiki annecigim bizleri kaldirdi ve durumu anlatti ve ne yapmaliyiz dedi ben hic orali olmuyordum gittim ve carsafi kaldirdim bilyeyi aldim tabiki yedigim dayak bagdata gider geride gelirdi sanirim...

birazcık sen kaşınmışın gibi geldi sessiz kalıp hiç ortalığı bulandırmayacaktın..:D

benim olayda suç üstü olduğu için kurtulamadık tabiki..:D

eee hani hiç yaramazlık yapan yokmu içinizde....:p

Üst Alt