Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Eleştiri

soldierking

New member
Yazar Olsaydim HerKesi Eleştirirrdim..
Nedenide Yazdiği Konu Olurdu Herhalde

gizemli

New member
Ben yazar olsaydım islama yönelik yalan yanlış ve uydurma haberleri yazanları eleştirir eleştirmekle kalmaz hadlerinide bildirirdim. Allah'ın izniyle.

mhmt

New member
ELEŞTİRMEK için yazar olmama gerek yok.. yazarlığa düşündüklerimin daha kolay ve kapsaml iletilmesi içinbi araç olarak bakarım bu konuda..

selametle..

unzurna

New member
Eleştiri yapmak tarzım değil. Ama bana yanlış eleştiri ile adım atarsa bende eleştiri yaparım.

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Eleştiri yapmak tarzım değil. Ama bana yanlış eleştiri ile adım atarsa bende eleştiri yaparım.

Aynen katılıyorum kardeşim..Bizim eleştiri anlayışımız yapıcı olmaktan çok
genelde karşı tarafın moralini bozmaya yönelik olur..bir de şu var..öncelikle eleştiyi yapan kişinin o konu hakkında 4/4'lük bilgiye sahip olması gerekir..tamamen donanımlıysa tevazü sahibi olur zaten..ama değilse eleştiri yapmayı yeğler..

Serhan Eðeryýlmaz

New member
ben bu konuda bildiklerimi söylerken ilk önce şu hadisi- şerife dikkat ederek işe başlardım Resulullah Aleyhisselatu Vesselam buyuruyor :''Zan konuşmadan önce ilim öğrenin.'' bunu bir kere uygulamaya çalışırım,bu arada kitaplar yazmaya kalktım İslam hakkında bilgi olsun diye ama daha bilmediklerim vardır diyorum kendi kendime isterim bir kitap çıkarmak ''gizemli 0'' nick'li kardeşimin dediklerini uygular,İslam'da yeri olan bir fikiri ve düşünceyi de ekleyerek onun doğruluğunu da göstermek isterdim,ilimin yardımlaşmasımıdır bu acaba?

Üst Alt