Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ebedi Nickli Kardeşim Enes

Mücahid

New member

Bu gün doğum günün ,gördüm ve sevindim.Yeni yaşın hayırlar getirsin.Bu kutlu yolda seni yeni mutluluklarla tanıştırsın.Allah ve Rasulune yaraşır bir ömür sürmek dilek ve duası ile doğum günün kutlu olsun.Can Kardeşim

hannane

New member
Ebedi kardeşimizi forumda en son gördüğümde sıkıntılıydı baya..Rabbim inşaallah gönlüne inşirah vermiştir...Rabbim huzurlu ve hayırlı ömürler ihsan etsin inşaallah ...

Bu arada Allah sizeden razı olsun mücahid Abi nezaketinizden dolayı...

“Allah'ın kullarından öyleleri vardır ki, ne peygamberdirler ne de şehittirler. Lakin Allah katındaki mevkilerinden dolayı, onlara hem peygamberler hem de şehitler gıpta edeceklerdir. Onlar akraba olmadıkları ve maddî yönden hiçbir çıkarları da bulunmadığı halde birbirlerini yalnız Allah için sevenlerdir. Vallahi onların yüzleri nurdur. Şüphesiz onlar nur üzere olacaklardır. İnsanlar korktukları zaman onlar korkmayacak üzüldükleri zaman onlar üzülmeyeceklerdir.” (Ebu Davud)

Mücahid

New member
ALLAH sizlerden razı olsun kardeşim.Dualara ortak olmanız beni ziyadesi ile memnun ediyor.Dua ile

Müþtak

New member
Rabbim huzurlu ve hayırlı ömürler ihsan etsin inşaallah ...
amin..

Bu arada kıskandım yaf..fakat benim doğum günüme daha çook var:)

hannane

New member
Rabbim huzurlu ve hayırlı ömürler ihsan etsin inşaallah ...
amin..
Bu arada kıskandım yaf..fakat benim doğum günüme daha çook var:)
Abi kıskanmayın size ikramda bulunmamız için doğum gününüzün olmasına gerek yok ki buyrun sanat eseri bir pasta:eek:

1c716e0b5b.jpg

Üst Alt