Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Düşünen insan.

CCCCCC

New member
İnsan düşündükçe merak eder bazı şeyleri.Merak eden aramalı diye düşünüyorum.Ararsan aradığına yaklaşırsın.Forum kuralları umrumda değil,ben ben olmalıyım.Öğrenmek için tek kural tanıdım.Oda ALLAH C.C IN KİTABI KUR'AN DIR.Bırakın insanlara boyun eymeyi ben sadece ALLAH C.C için eğilirim.Benim alnımın değdiği seccade ALLAH C.C içindir benim alnım ALLAH C.C için yeri öper.KURAL tanımam ben.Dünya senin olsun.Tek KURAL bilirim ben.KUR'AN ı bilmeliyim ben.İşte ben KUR'ANı merak ediyorum.İnsanın düşünesi geliyor.Kime sorsan bir yerlerden de olsa duymuş milyarlara ulaşmış insanlar aynı şeyi konuşuyor.Hiç mümkünmü dürkü böyle konuşulan itibar gören okunarak sürekli yücelttirilen birini merak edip araştırmamak.Hiç mümkün mü bunca insanın yaşadığı gibi yaşamamak.

Hangi kitap bu kadar konuşulmuş hangi kitap bunca harfleriyle satır satır uygulanmış,hangi kitap bunca kelimeleriyle tutulmuş sevilmiş insanlara rahmet inmiş

BEN size söyleyeyim ALLAH C.C ın güçlü ipi Azimüşşan yerin ve göğün emsali görülmemiş güzellikte yüce yaratıcı her türlü noksanlıktan münezzeh damla damla Rahmetin tecellicisi en güzel koruyucu,Gönüllerin sultanı,darda kalanların yardımcısı kurtarıcı Merhameti sonsuz ALLAH CC. IN KİTABI KUR'AN

Üst Alt