Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Düsünen insan

• Konbuyu başlatan teslimolan
  • Başlangıç tarihi
T

teslimolan

Guest
düsünen insan devamli sirt sivazlayan insanmidir. Tesekkür butonu konuldu tesekkür etmek isteyen onla etsin foruma katkiniz olmasini istiyorsaniz yazin sade sirt sivazlamak icin kullanmayin bu forumu.

Enver Ýstek

metin mete
düsünen insan devamli sirt sivazlayan insanmidir. Tesekkür butonu konuldu tesekkür etmek isteyen onla etsin foruma katkiniz olmasini istiyorsaniz yazin sade sirt sivazlamak icin kullanmayin bu forumu.

Selam,Yüzünü Hanif olan Ibrahimin Milletine dönenlere olsun.
Teslim olan birakta tadini cikarmaya bak bende kullaniyorum dogruya dogru adamgibi yazmissa hemen tesekkür et hakkidir.Ben ediyorum gercekten güzel yapmislar ellerine saglik.

T

teslimolan

Guest
Metin Mete kardes beni yanlis anladin :) Zaten söyledigim o butonun kullanilmasi hemde cokca kullanilmasi bu yazilan yere de fikir yazalimki önemli fikirlere ulsasmak icin önce sirt sivazlamalari gecmeye calismayalim :)

Enver Ýstek

metin mete
Metin Mete kardes beni yanlis anladin :) Zaten söyledigim o butonun kullanilmasi hemde cokca kullanilmasi bu yazilan yere de fikir yazalimki önemli fikirlere ulsasmak icin önce sirt sivazlamalari gecmeye calismayalim :)

Selam,Yüzünü Hanif olan Ibrahimin Milletine dönenlere olsun.
Bos ver sivazlamak bazan lazim bak ben kendi oglumun sirtin oldukca cok sivazlarim cünki ben sivazlamaz isem baskasi yaparki o zaman ben kaybeden olurum birakta yapsinlar belki kimbilir hosuna gidiyordur!!!!

Üst Alt