Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dualarinizi eksik etmeyiniz,Takdir Allahindir...

Enver Ýstek

metin mete
Sayin Genel baskanim(Ülkü Ocaklari eski genel baskani)Muhsin YAZICIOGLU icin Allah rizasi icin dua ediniz..Rabbimden Acil Sifalar diler Üzüntümün büyüklügünü tarif edemem,ama Takdire boyun egmesini bilirim Insallah.Kardeslerim esirgemeyiniz bu Yigid Vatan Evladindan bir duanizi...Rabbim korusun Insallah.,....

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Evet, tekrar ve tekrar kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyoruz.

Üç günden beri tüm devlet imkanları ile bulunamamış kazazedelerin Allah indinde malum kaderlerine hiç bir diyecek olmamasına rağmen, nihayetinde kazazedeleri devletin büyük imkanları ile bulamamış olması, bir köylü gurubunun bulmuş olması ise çok manidardır.

BeyazKelebek

New member
inna Lillahi Ve inne ileyhi Raciun...

ALLAH Rahmet Eylesin...
Taksiratlarini Affeyelsin insallah...
Ailesine Sabirlar Versin ALLAH...
Digerlerilerininde insallah...

...AMiiN...

Ve'Lhamdülillahi Rabbil Alemin...

BeyazKelebek

New member
iste o Allah Kelimesini Azindan Eksik Etmiyen Muhsin Yazicioglu..
Allah Rahmet Eylesin insallah Günahlarini Affeylesin...

muhsinyazicioglu.jpg

AYPA-KimKimdir-SC-Muhsin-Yazicioglu-0002-400.jpg

r_20090214100930_r2.jpg

liderimiz.jpg

bannerim.gif

Enver Ýstek

metin mete
Agliyorum,anacigima aglamadigim kadar agliyorum,Tüm Türk Ve Islam aleminin basi sagolsun,Ailesine sabir Kendilerine Rahmet diliyorum,Üzgünüm Reis Üzgünüm.Takdire boyun egmekten baska bir sey gelmiyor elimden Agliyorum reis bahsizligina agliyorum.Allah hic bir iyiligi ve en ufak kötülügü unutmadigini bilerek agliyorum..Reis bizlere hakkini helal et..

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sizinle bir şey paylaşmak istedim. Bana çok ilginç geliyor.

Çok sevdiğim, Türkiye siyasetinde ender rastlanan Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nu helikopteri düşmeden bir kaç saat önce onu düşünüyordum. Öyle sıradan akla gelen bir şey değil. Belki bir saat hep onu düşündüm.

Düşündüklerimden aklımda kalan çarpıcı bir kaç şeyi yazayım.

Diyordum ki, "Yahu bu memlekette adam gibi adamlar niye iş başında değil? Muhsin Yazıcıoğlu -garibim- senelerdir çırpınıyor. Bir türlü hak ettiği yere gelemedi. Şu basın bir kaç haber yapsa oy alır. Madem haber yapmıyor, demek onu sevmiyorlar."

"Allah Allah, şu adam hakkında kader ne biçmiş? Niye böyle? Bu adamın sonu ne olacak?"

"Senelerdi yüksek oy alamadı. Basın onu parlatmadı. Demek kendini satmadı. Davasını satmadı"

Neyse bu kadar yeter. Düşündükçe gözlerim doluyor.

Rabbim Muhsin Yazıcıoğluna rahmet etsin. Bu milleteonun gibi insanlara sahip çıkacak akıl ve ölçü versin.

Demek bahtsız halkımızın kaderi böyle adamları kaybetmek.

Diğer üzüntülü olduğum husus. Sevgili dostum, arkadaşım Süleyman Soylu gibi halkından başka birşey düşünmeyen birine de halkın sahib çıkmaması ve o istifa ediyor.

Gönlümde hep Süleyman Soylu ve Muhsin Yazıcıoğlu ittifakı vardı. Malesef halkımızın böyle bir şansı olamadı.

Yazık bu millete adam gibi adamları israf ediyor.

Bir sırra yaklaşmışsın Duha. Biraz daha...

Üst Alt