Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imansahibikiz

New member
abilerim ablalarım benim irem diye bi kuzenim var irem 7 yaşında ve algılama problemi var ve iremin 6 buçuk aylık erkek kardeşi var eren diye irem içinde allaha gece gündüz sabah akşam dua eder misiniz çok üzülüyorum ireme ve kardeşine ve iremin kardeşi ayakları ters olarak doğdu ve iremin erkek kardeşi eren ağır hastaymış şu an bugun erene bugun 3 saat boyunca iki farklı serum verilmiş annesi çok ağlamış ve annesinin morali çok bozukmuş dualarınızı ekik etmeyin abilerim ablalarım ve şimdi kusmuş resmen kanla karışık kusmuş iyiye gider bi durumu yokmuş pazartesi günü yine doktora gidiceklermiş yine aynı tedevi uygulancakmış iremin kardeşi erene anne sütünden ve sudan başka sıvı takviyesi yapılmıyor eren hayla halsiz yatıyormuş lütfen dualarını eksik etmeyin allah rızası için gece gündüz sabah akşam irem ve iremin kardeşi için her saniye her dakika her zaman her saat dua edin allaha onların düzelmeleri için

imansahibikiz

New member
allah rızası için lütfe n dua edin çok üzücü bi durumla karşı karşıyayız

Dostlara duacýyýz

New member
İnşALLAH kardeşim ALLAH (C.C) şafii ismiyle en kısa zamanda şifalr nasip eder...ALLAH anasının babasının yüzüne bakar inşALLAH 3 aylar hurmetine ramazan ayı hurmetine salih kulları hurmtine yasinler tabarekelr ammeler fetihler duhanlar rahmanlar o anlamlı güzel sureler hurmetine inşALLAH en kısa zamanda şifasını veriir yüce rabbim AMİN ECMAİN İNŞALLAH

imansahibikiz

New member
abiler ablalar lütfen her gün her gece gece gündüz akşam her saat her saniye her dakika her zaman irem ve iremin kardeşi için ayetel kürsi yasini şerif şifa ayetleri okur musunuz eren çok zayıflamış bi deri bi kemik kalmış durumu çok kötüymüş nolursunuz dua edin dualarınızı esirgemeyin

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Rabbim şifa versin inşallah kardeşim.
Dertler sıkıntılar bizler için , inşallah rabbimden gelene isyan edenlerden olmayız.
Rabbim tez zamanda hakkınızda hayırlı olanı ihsan etsin. Çok zor bir durum lakin meval kimseye ağır yük yüklemez. Rabbim bu sıkıntıları kefaretten saysın, sıkıntı sahiplerine dayanma gücü bahşetsin. Mevla İrem ve eren kardeşlere de hayırlar murad etsin , ve onları bu sıkıntılardan kurtarsın.

imansahibikiz

New member
iremin kardeşi daha küçük lütfen irem ve iremin kardeşi içinde allaha dua edin lütfen ya canımız çok sıkkın moralimiz bozuk amin ya

statik

New member
Kardeş,

Bediüzzaman hazretleri diyorki

Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil, belki bir nevi dermandır. Çünkü ömür bir sermayedir, gidiyor. Meyvesi bulunmazsa zayi olur. Hem rahat ve gafletle olsa, pek çabuk gidiyor. Hastalık, senin o sermayeni büyük kârlarla meyvedar ediyor. Hem ömrün çabuk geçmesine meydan vermiyor, tutuyor, uzun ediyor-tâ meyveleri verdikten sonra bırakıp gitsin. İşte, ömrün hastalıkla uzun olmasına işareten bu darbımesel dillerde destandır ki, "Musibet zamanı çok uzundur; safâ zamanı pek kısa oluyor."

Allah inşallah hayırlısıyla istediklerinizi birleştirsin. Kardeşlerimize şifalar versin inşallah. Ancak olanlar da bize hayır olarak, şifa olarak, ahiret gününde mutluluk olarak geri dönecek. Sabır inşallah :(

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
3/146: ...Şüphesiz ki Allah, sabredenleri sever.
2/153: ... Allah, sabredenlerle beraberdir.

(Sabredenlere, mükafatlar hesapsız verilir.) [Zümer 10]

(Hak teâlâ, sevdiği kulu dertlere müptela kılar, o da sabrederse, ondan razı olur.) [Deylemi]

(Allahü teâlâ buyurdu ki: "Kimin, bedenine, evladına veya malına bir musibet gelir, o da güzel sabrederse, Kıyamette ona hesap sormaya hayâ ederim.) [Hakim]

İmanlı insanın anlayışına hayret edilir. Çünkü üzülecek bir sıkıntıya maruz kalsa sabreder kazanır; sevinecek bir nimete nail olsa şükreder yine kazanır. Böylece imanlı insan, hayatındaki her olayı hakkında hayra çevirir. Ya sabreder kazanır, ya şükreder kazanır. Her iki halde de hep kazanır, hiç kaybetmez..

İşte bundan dolayı hayata iman gözlüğüyle bakanların hali hep aynı olur:

Ya sabreder kazanır, ya da şükreder kazanır.

Yeter ki bu gerçeğin farkında olsun, hayata iman gözlüğüyle bakmasını bilsin.

Son düzenleme:

esmer

New member
Mucib Rabbim,inşallah İrem'e,Eren'e ve sana şifalar versin.
Hakkınızda en hayırlısını nasip etsin.

İstersen seninle ayrıyeten konuşabilirim.

imansahibikiz

New member
benimde takıntılarım dertlerim sıkıntılarım var ama hiç üstesinden gelemiyorum erkek kardeşim spida bifidalı doğdu ve ireme ve erene erkek kardeşime çok üzüldüm üzülüyorum kimler eren irem ve benim için allaha dua ediyor pardon anneannem öldü babannem ve ergin dedem öldüler onlar içinde fatiha yasini şerif okur musunuz onların ruhuna hediye eder misiniz

Son düzenleme:

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Mübareğim, dua zahmetli mi ki duasız bırakalım,
Zira mümin kardeşi için edilen duanın aynısını meleklerde dua eden için ederler ve bir grup melekte amin diyerek mukabelede bulunurlar.
Rabbim tüm ölmüşlerine hayır ile muamele etsin inşallah,
Mevla taksiratlarını af eylesin, orda onlara cennetten bir kapı ihsan eylesin.
Hasta olan kardeşlerinize sıhat ihsan eyleyip
korktuklarınızdan emin , umduklarınıza nail eylesin yüce mevla.

imansahibikiz

New member
anneannemide ergin dedemide babanannemide kaybettik çok üzülüyorum her gece ağlıyorum benimde içinde irem ve eren içinde dua edin nolur ya

imansahibikiz

New member
sağlığımda kötüye gidiyor artık saçlarım dökülüyor üzüntüden dertlerden takıntılardan stresten

esmer

New member
Ben senin problemlerin olduğuna inanıyorum.Yardımcı olmayı çok istiyorum.Özel mesaj at bana msn in varsa konuşalım.

Ancak kesinlikle 9 yaşında bir çocuk olduğuna inanmıyorum.

Sanırım forumlarda çocuk olmak çok fazla insanları sömürmeye müsait bir durum...

imansahibikiz

New member
benim durumumda perişan ben duygu sömürüsü yapmadım yapmıyorum yalan söylemedim söylemiyorum

imansahibikiz

New member
iremin kardeşi eren hayla düzelmemiş durumu dahada kötüye gidiyormuş offf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt