Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dindirebilirmisin.....!!

Mücahid

New member
Dindirebilirmisin en acıyası yerimin yürek sızlatan ayazını,vurmadan vurulmuşluğumun vurgununu ve susmadan susturuluşumun gürültülü sessizliğini duyurabilir misin insanlığına.veresiye yaşanmışlıklarımın hesabını ödeyebilir misin?tellere takılmış uçurtmamdan,ağlattığım oyuncak bebeklerimden sil baştan yeniden ama hiç oynanmamış oyunlar kurabilir misin?sokak arasında unuttuğum çocukluğumdan tekrardan masum dünyalar sunabilir misin?eğer evetse tüm bunların cevabı tuz kokan saçlarının ıslak serinliğiyle gel.gözlerime düşürdüğün hayalimle gel.adımı dilinde anarak,gitarında notan yaparak gel.boş kalmadan bizim çerçevelerimiz,unutmuşluklar arasında kaybolmadan bizim unutulmazlarımız,ahde vefa gibi davete icabet için benim gurbetlerimi sılan belleyip gel.gel ki yetimliğimin boynu bükülmesin,babam gibi atam gibi sıcacık,umarsız ve çıkarsız sevmişliğinin can veren yaz yağmurlarıyla gel
ÖZLEMİN DAĞ RÜZGARIYSA,ÖZLEMİN KIR ÇİÇEĞİYSE VE BEN SENİ GÖRMEDEN SEVDİYSEM,SENİN İÇİNSE EY KARAGÜL BAK GEÇMEZ GÜNLER GEÇMEZ AYLAR GEÇMEZ ZAMAN NE OLURDU BU BAHARDA YANIMDA OLSAN.ARTIK YORGUN ŞİİRLERDE MONA ROSALARIN ARDINA SAKLANMIŞ MUAZZEZLER SONRADAN ANLAŞILMIŞ AŞKLARIN ARDINDAN TEK SÖZLE KIYMASINLAR NAZENİN BEDENLERİNE VE VAKİTSİZ SEVDALARIN KISIRLIKLARINA.YİNE AYLARDAN KASIM OLDUĞUNDA SENDE KALMIŞ Bİ YANIM DEPREŞSİN VE MARTLAR BULUŞTURSUN ŞAŞKIN GÖNÜLLERİMİZİ UFAK KENTLERDE YİNE DAR VAKİTLERDE KAYBOLMUŞLUĞUMUZDA BULALIM BİR BİRİMİZİ........
VE SON..........
SEN EN GÜZEL BAHARIN YAĞMURU
BEKLİYORUM BİR GÜN GELİRSİN DİYE
SENSİZ SOLDUM AÇMAM KİMSELERE.........

gizemli

New member
Paylaşım için teşekkürler abim...

Üst Alt