Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dimdik ayaktayım..

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Kendini bilmez, terbiyesiz, edepsiz, insanlıktan nasibini alamamış bir kaç kişi benim islamforum'da kullandığım nicki adult sitelerde kullanmaya başlamışlar...bcetin bi yere kadar, hadi 81'de bir yere kadar..ama bcetin811 kasıtlı yapılan birşey..Hepsini Allah'a havale ediyorum..(bu bilgi bana bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştı)

lotus

New member
Takma kafana çetin kardeş Allah'a havale etmek en doğrusu

Enver Ýstek

metin mete
Kendini bilmez, terbiyesiz, edepsiz, insanlıktan nasibini alamamış bir kaç kişi benim islamforum'da kullandığım nicki adult sitelerde kullanmaya başlamışlar...bcetin bi yere kadar, hadi 81'de bir yere kadar..ama bcetin811 kasıtlı yapılan birşey..Hepsini Allah'a havale ediyorum..(bu bilgi bana bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştı)

Iftiraya karsi Basvuru sahsen ve yalniz yapiliyor Rahmana,Alemlerin Rabbi yardimcin olsun zor iftiraya katlanmak..Cok iyi bilirim...Rahmana emanet ol.

..:naz:..

New member
Allah'a havale etmekten başka çözüm yolu yok çetin kardeş ama çok şaşırdım bi nicki bile taklit eden kişiden ne çıkar bilemiyorum....

B

beyaz_ýþýk

Guest
yazık ya ...... sonucta herkes kendini biliyor senide biliyor takma kafana....
mesala mucahid nickli de cok kimse hepsi aynı mucahidmi sence bence değil..

gizemli

New member
Allah(c.c)a havale etmekle en güzelini yapmışsın...;)

Mücahid

New member
Kardeşim sen,seni Mevla seni biliyor.Bizde seni biliyoruz hamdolsun.sıkma canını bu tipler heryerde var malesef,merak ettiğim nasıl bir sapıkça düşüncedir ve ne anlıyorlar.Allah'a havaletmişsin ya bu onlara yetecektir.Merak etme.Dua ile

rusen_alp

New member

"Köpeklerin ağzı denize değdi diye , deniz kirlenmez."

MEVLANA CELADDİN RUMİ

lotus

New member
Köpeklerin ağzı denize değdi diye , deniz kirlenmez."

Ruşen kardeşim yine döktürmüşsün. Allah razı olsun

M

muhik

Guest
Kesin Seni Reelden Taniyan Bu Nickle Yazdiğini Bilen Birisidir Bence Peşini Birakma Ama Hangi Sikintiyla Uğraşirsan Uğraş Hep Canini Sikmadan Gayet Sakin Olarak Irdelemendir(bu Naçizane Bir Kardeş Tavsiyesidir)bana Yapilan Hiçbir şeyin Peşini Birakmam Ama O Esnada Zerre Kadar Canimi Sikmam.

Üst Alt