Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dede adayindan Davet var....

Enver Ýstek

metin mete
Selamün Aleyküm,Bugün oglumu nikahladim Gelinim Hanif Müslime(gelinim bir Alman kizi) Oldu benim en cok mutlu oldugum bu günede tüm dostlarima duyrulur ve mutluluguma davetlidirler.Elhamdülillah...

hasret

New member
Hayırlı olsun..Rabbim mutluluklarını daim etsin inş...gelininizin müslümalığı seçmesi ayrı bir güzellik...
selametle...

Rahmet4

New member
Yaradan mutlulugunuzu daim eylesin kardes.. darisi bizlere

ÇAPANOÐLU

New member
Selamün Aleyküm,Bugün oglumu nikahladim Gelinim Hanif Müslime(gelinim bir Alman kizi) Oldu benim en cok mutlu oldugum bu günede tüm dostlarima duyrulur ve mutluluguma davetlidirler.Elhamdülillah...

vealeykümesselam ve rahmetullah,
bu mutluluğa icabet etmemek ne mümkün,
Rabbe milyarlarca.. hatta.. kainatın zerratı adedince hamd ederiz, bir almandan biz bir HANİF bahşettiği için.. Yüce Yaradanın emri ne güzel tezahür eylemiş..

Ali İmran Suresi 95De ki: “Allah, doğrusunu söylemiştir/vaadinde sadıktır.Hadi artık hanif olarak İbrahim’in dinine uyun.Müşriklerden değildi o.”

Bu emre kulak veren, bu emre ittiba eden, bu çağrıya koşan herkese binlerce selam..

mhmt

New member
abi hayırlı mübarek olsun inş..
Allah tamamına erdirsin..

selametle..

Enver Ýstek

metin mete
vealeykümesselam ve rahmetullah,
bu mutluluğa icabet etmemek ne mümkün,
Rabbe milyarlarca.. hatta.. kainatın zerratı adedince hamd ederiz, bir almandan biz bir HANİF bahşettiği için.. Yüce Yaradanın emri ne güzel tezahür eylemiş..

Ali İmran Suresi 95De ki: “Allah, doğrusunu söylemiştir/vaadinde sadıktır.Hadi artık hanif olarak İbrahim’in dinine uyun.Müşriklerden değildi o.”

Bu emre kulak veren, bu emre ittiba eden, bu çağrıya koşan herkese binlerce selam..

Selamün Aleyküm,Ecmain Gönül dostu Sagolasin...

Mücahid

New member

Aleyküm Selam Abi )Düğününüzün hayırlara vesile olmasını temenni eder,Sevinç ve mutluluğunuza yürekten ortak olduğumu bilmenizi isterim.Selam ve dua ile

Enver Ýstek

metin mete
babamla aynı yaştasınız ama gelin almışsınız..Maaşallah hayırlı ola inşaallah.:)

Selamün Aleyküm,Benim kaderimi yasiyor oglum ama benden sansli ben sekiz yil bekledim o bir yilda Muradina erdi Insallahu Teala Sonunuda hayirli Ugurlu eder Insallahu Teala hepinizde ayni duygularla mest olursunuz...

Enver Ýstek

metin mete
Aleyküm Selam Abi )Düğününüzün hayırlara vesile olmasını temenni eder,Sevinç ve mutluluğunuza yürekten ortak olduğumu bilmenizi isterim.Selam ve dua ile

Selamün Aleyküm,Dügünümüz Insallahu Teala olacak cünki biliyorsunuz hem bu yil secim var hem Gelinimin yasi hala 15 o nedenle bekleyecegim.Tesekkür ederim temennin icin biliyorum yanimda oldugunuz ve benim mutluluguma ortak oldugunuzu.Rahmana emanet ol.

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Metin abi hayırlı olsun..İnşallah Rabbim torunlarınızı kucağınıza almayı da nasip eder..

Üst Alt