Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Deccal çıkmış resmi de varmış

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
Pakistanin lahur öyünde fakir bir dul kadinin oglu olan , babasi kabileler arasinda olan bir catismada ölmüs, cocuk tek gözlü dogmus iki kasin arasinda anasi bunu dogurduktan sonra bunu saklamis kimseye göstermemis korkunc sekli yüzünden ta ki her disari cikisinda kadin elbisesi ile yüzünü örterek disari cikartiyordu.
cocuk büyüdü ismi masum cocuktaki zeka fark edilince onu bir büyücü alip büyüttü sonra cin ve seytanlarla olan ilim ile ugrasti o kadar nami yükseldi ki tüm pakistanda ismi yayildi.
bir cok iyilesmeyen hastaliklari iyilestirdi cok harikulade olaylar yapiyor
egtimini bitirdikten sonra yüzünü acti tek gözle milletin karsina cikti, millet korkmaya basladi. bir cok harikulade seyler yapiyor bunlardan: elini atese atip yanmiyor, tas ve cam yiyor, deniz suyundan iciyor, elini her cansiza isaret ettyse yanina geliyor o cansiz hareket ediyor cagirmasina icabet ediyor, topraktan altin yapiyor ve korumasini ise bir kedi üstlenmis.
nami yayildiginda devlet bunu yakaliyor ve hapise atiyor ama onu yakaladiktan sonra acayip olaylar oluyor hapishanedeki bütün polisler korkudan ne yapacaklarini bilmiyorlar.
cünkü her ne kadar kapilari üzerine kitledilerse kapilar kendilerinden aciliyor en sonunda devlet c****izlikten bunu sali veriyor ve serbest birakiyor.
bu arada devlet din adamlari ve alimlerden yardim istiyor ama hic kimse buna karsi bir sey yapamiyor. en sonunda devlet bunu öldürmeye karar veriyor ama hic bir silah ona islemiyor.
devlet alimlerden yardim isteyince bir alim hadislere dayanarak bunun deccal oldugunu acikliyor ve bir ara sonra kayip olacagi ve horasana gidip ordan cikacagini acikliyor.
ama diger alimler ise bu deccal degilde büyük bir büyücü oldugunu söylüyorlar gidip yakalandiktan sonra onun sihrini iptal edeceklerini söylüyorlar, ertesi gün bunun evine baski yapiyorlar aynen olan oluyor masum kayiplara karisiyor ve nereye gittigini kimse bilmiyor ....
acaba bu deccal midir alimlerin dedigi gibi ?
alimler ise onun deccel oldugunu acikliyorlar ve bütün pakistan gazeteleri resmini yayiyor
sunuda acikliyayim pakistandaki alimler onun deccal olabilecegini söylüyorlar kayip olmus horasanda cikacak simdiki son cikisi degildir yinede yüce allah bilir

Hz. Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

Deccal çıktığı vakit beraberinde su ve ateş vardır. Ancak halkın ateş olarak gördüğü tatlı sudur; halkın su olarak gördüğü ise yakıcı bir ateştir. Sizden kim o güne ererse, halkın ateş olarak gördüğüne düş(meyi kabul et)sin. Çünkü o, tatlı soğuk sudur.

Buhari, Fiten 26, Enbiya 50; Müslim, Fiten 105, (2935); Ebu Davud, Melâhim 14, (4315),

Allahın gönderdiği her peygamber, ümmetini onunla inzar etti. Nuh aleyhisselam ümmetini onunla inzar etti, ondan sonra gelen peygamberler de. O, sizin aranızda çıkacak. Onun hali sizden gizli kalmayacak. Rabbinizin tek gözlü olmadığı size kapalı değildir. O ise sağ gözü kör birisidir. Onun gözü, sanki (salkımdan) dışa fırlamış bir üzüm dânesi gibidir. (İki gözünün arasında ke-fe-re yani kâfir yazılmış olacaktır. Bunu her müslüman okuyacaktır).

Buhari, Fiten 27; Müslim, Fiten 100-103, (169)-(2933).

Allah’u Teala mü’minlere Deccal’i tanıma imkanı sağlayacak ve onun oyunlarına karşı bir firaset ihsan edecektir. Enes (R.A.)’den rivayetle Efendimiz buyurur: “Deccal’in iki gözü arasında kalın bir hatla belli olan (her mü’mine aşikâr) kâfirun(yazısı) vardır. Sonra onu heceledi:Ke-fe-re

deccal0lx0st.gif

-alıntı
not: nekadar dogru onu bilmiyor fakat bunu sizinle paylaşmak istedim

B

beyaz_ýþýk

Guest
yanlız bole bişey olsa cok buyuk yankı olurdu......internette gezmedi....ve herkes bilgilendirilirdi...

Ebu Zerr

New member
bu internet alemi gerçekten uçuk...
geçen de bir haber çıktı, yılan şeklinde doğan çocuk...
sonra haber deki resimlere baktım, 1990'lar da ziyaretçiler dizi filminden kotarılmış...
üç kağıtçılık internet alemini sarmış anlayacağınız...
yukardaki olayda üç kağıtçılık örneği...
deccal ile ilgili said nursi'nin çok güzel izahları var, böyle palavralara söz bırakmıyacak açıklıkta...

a l p e r

New member
bu internet alemi gerçekten uçuk...
geçen de bir haber çıktı, yılan şeklinde doğan çocuk...
sonra haber deki resimlere baktım, 1990'lar da ziyaretçiler dizi filminden kotarılmış...
üç kağıtçılık internet alemini sarmış anlayacağınız...
yukardaki olayda üç kağıtçılık örneği...
deccal ile ilgili said nursi'nin çok güzel izahları var, böyle palavralara söz bırakmıyacak açıklıkta...

Öyle bir hastalık var. "harlequin ichthyosis" diye aratırsan çok daha dehşet fotoğraflarla karşılaşabilirsin... Ama bu internet aleminin gerçekten uçuk olduğu konusunda hemfikiriz. Bir sürü yalan haber var.

Ebu Zerr

New member
İkinci resim...Ziyaretçiler filminden kotarıldı, diyorum...
haberin kısmen doğruluk payı olduğunu biliyorum...

Ebrar_2007

New member
Dünya hali olurmu olur.Allah cc dilemişse vesselam

tahsiye72

New member
..

..

KIYAMET ve DECCAL

Mehdinin çıkışını inkar eden, muhakkak Muhammed (S.A.V.)'e indirilene küfretmiştir. Meryem'in oğlu İsa'nın inişini inkar eden de muhakkak kafir olmuştur. Deccal'in çıkacağını kabul etmeyen de muhakkak kafirdir. Hadis-i Şerif
(Cabir İbn-i Abdullah)

Peygamber Efendimizin iki yüze yakın hadisinde ümmetini uyardığı ve kıyamete çok yakın bir zaman da ortaya çıkacak olan otuz yalancıdan korunmasını söyler ve bunların sonuncusu olan Deccal’in şerrinden de Allah’a sığınmamızı ister.
Deccal'in kelime anlamına bakacak olursak, bazı insanların bize anlattığı gibi ucube bir yaratık olmayacaktır. Peygamber Efendimizinde dediği gibi “Deccal İçinizden çıkacak”, Gerçek kıyamet Deccal'inden önce otuz tane yalancısı gelecek bunlar Peygamber olduğunu iddia edenler ve ortalığa dehşet saçanlar. Bu otuz yalancı Deccal olmayacak ama onun gibi dehşet saçacak ve dünyayı gerçek Deccale hazırlayıp sunacaklar.
Deccal'in yardımcıları olacaktır. Günümüze baktığımızda birçok insan kendini Mesih yada peygamber ilan etmiş durumda, yaşadığımız son yüzyıla da bakarsak, Yeryüzünde evrensel olarak büyük bozgunculuk, fitne, savaş, kötülük, açlık hüküm sürmüş ve sürmeye devam etmektedir. Bu isimlerin en bilinenleri, Adolf Hitler, Baba Bush ve Junior Bush, Mussolini gibi tanınmış isimleri sayabiliriz.
Bir Başka Hadis-i Şerif
Ey Allah ın kulları dikkat edin ki onun bir fitnesi de beraberinde Cennet ve Cehennem olmasıdır. Onun ateşi’de cennet, Cenneti de ateştir. Kim onun ateşine atılırsa iki gözünü kapatsın Allah’a yalvarsın o ateş o kimse için serinlik ve selamet olur. Tıpkı ateşin Hz. İbrahim'e serinlik ve selamet olması gibi
Bu hadiste bahsi geçen konuyu şöyle özetleyebiliriz. Deccal ortaya çıktığında ben Deccal’im diye ortaya çıkmayacaktır. Amacının kötülük olduğunu bilen insanlar ona inanmak yerine doğal olarak ondan uzaklaşacaktır. Peki Deccal kendine nasıl cemaat toplayacaktır ? Tabi ki önce kendini ilahlaştıracak mucizeler gösterecek insanlara yardım edecek, onların yanında olacak sonra kendini ilah olarak tanıtacak yaptıkları iyilik ve mucizelerinin karşısında insanlarda ona inanacak ve müridi olacaklar,
SATHYA NARAYAN RAJU
Namı Değer İsmi : SAİ BABA
Ben Peygamberim, Ben Mesih İsa’yım dedi.
Bununla yetinmedi ben Tanrıyım dedi ve şu anda bu insana dünya üzerinde 65 milyon insan Tanrı olarak inanmakta.
Çeşitli mucizeler de sergiliyor bu yalancı, mesela elinden çıkan kaynağı belli olmayan bir külle insanlara şifa dağıtıyor. Aids hastalığını dahil iyileştirebiliyormuş,
Ağzından çıkardığı değerli madenleri halka dağıtıyor
1950 li yıllarda mide kanserinden ölmüş Radnakrişna isimli bir adamı ölümünden 3 gün sonra dirilttiğini iddia ediliyor.
SAHTEKÂR SAİ BABA’NIN MUCİZELERİ(BÜYÜLERİ)
Biraz öncede bahsettiğim gibi, elinden akan ve kaynağı belli olmayan bir kül, birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan bu kül için yılda 10 milyon insan Sai Baba yı ziyaret etmektedir.
Dünyanın en ünlü üniversitelerin Profesörleri bu konu hakkında birçok araştırma yapmışlar, hatta Sai Baba araştırmaları için izin vermiş çok yakından incelemişler. Sai Babanın bir hilesini bulma amacı güden ve onu sevmeyen bu insanlar bu araştırmalardan sonra bir hile bulamadıklarını söylemişler onun en kuvvetli inanlarından olmuştur.
Bu konuda peygamberimizin bir hadisi de vardır. Onun yanına giden imanı zayıf kişiler, mucizeleri ve gösterdikleri karşısında ona tabii olacaklardır.
LİNGHAM
Bir ilginç mucize(büyü) ise Sai Babanın ağzından çıkardığı değerli taşlar. Bu taşlara halk Lingham adını takmış
Genelde altın olarak çıkarıyor. Bu konu ile ilgili video görüntüleri izlediğimde hayretler içinde kaldım, bir hile aradım ama bulamadım,
Binlerce kişinin gözü önünde oturuyor ve ağzından değerli taşlar çıkarıyor.
Dünyada tanınmış illüzyonlar da dahil olmak üzere görüntülerini ve resimlerini hatta yanına giderek canlı olarak izlemişler. Sonuç mu ? Diğerleri gibi gördükleri karşısında ona tabii olmuşlar
Sai Babanın sarayında 2003 yılındaki rakamlara göre 4 buçuk ton altın sadece süslemede ve putlarda kullanılmış ve bunların hepsi Sai babanın ağzından materyalize olan altınlar.
Dünyada yetişmeyen meyveler
En çok üzerinde durduğum konu da bu büyü üzerinde, neden mi, Çünkü Sai Babanın elinden materyalize ettiği maddelerden biride meyveler
Bu meyvelerin özelliği, Dünya da hiçbir ağaçta ve bitki de yetişmeyen meyveler olması bunu ben değil Botanik bilimciler söylüyor. İnsanın aklına hemen aşılama sistemleri geliyor ama maalesef bu tez de çürüyor. Çünkü materyalize olan meyvelerin görüntü ve tatları bildiklerimizden çok farklı,
Bir meyve materyalize ediyor, içinde 4,6 yada 9 meyvenin tadı var ve şekil olarak ta bildiğimiz meyvelerin karması ama inanın hiçbirisine benzemiyor.
Aşılama sistemleri en fazla 2 ağaç türüyle yapılır ve aynı cins ağaçtan aşılama yapılır mesela ağacın bir tarafı armut bir tarafı elma olmaz, iki tarafta armut olur yada iki ağaçta elma olur. Bu şekilde bile aşıların tutması zordur.
Ölüyü Diriltmesi
Gelişen olay biraz detaylı ben özet olarak ve bazı bölümlerini keserek anlatıcam1953 yılında Radhakrişna isimli çok zengin bir Hindistanlı iş adamı mide rahatsızlığını önemsemez hastalığı ilerler ve mide kanserine çevirir. Sai Baba dan yardım isterler, Sai Baba yardım edeceğini söyler ama daha sonra adam ölür ama sai baba hala yardım edeceğini söyler. Beklerler aradan üç gün geçer ümitler tükendi ceset kokmaya başlamıştır.
Cesedi yakmak için hazırlık yapacaklar aile üyeleri toplanmış Radhakrişna yı dışarı çıkaracakları sırada Sai Baba karşılarında belirir ve Radhakrişna yı bırakmalarını ve dışarı çıkmalarını söyler. Dediğini yaparlar. Sai Baba yı içerde bi beş dakika bırakırlar merak edip içeri girerler ve tüm aile üyeleri şok olur. Çünkü 3 gün önce ölen işadamı capcanlı sai babanın dizine başını koymuş teşekkürünü dile getiriyor.
İnanılması güç ama gerçek gibi çünkü bunca senedir bu konuda bir açıklama yapılamıyor ve Allah bu gücü sadece Deccal'e verecektir. İnsanların imanını sınamak için,
Ve diğerleri...
Sai babanın elinde tatlı şerbet ve değişik tatlarda şuruplar akmaktadır. Elinden akan bu maddeler şekerli olmasına rağmen elinde en ufak bir yapışkanlık olmaz
Elinden materyalize olan diğer maddeler değerli mücevherler, kolyeler, dini sembollerin bulunduğu altın kolye uçları, elmas, safir gibi değerli madenler
Çok sert taşları eliyle çok rahatlıkla ovalayıp taş haline getirebiliyor.
Söylenene göre Tayyı mekan olayı yani istediği zaman aynı anda birçok yerde gözükebiliyor çok uzun mesafeleri kısa bir zamanda katedebiliyor.
Elini boş bir torbaya daldırıyor ve insanlar ne isterse onu o torbadan çıkarabiliyor.
Yüzükler, bilezikler ve daha birçok ziynet eşyası
Tahtı som altından ve gümüşten, tahtını çeken araba da tamamen altın­­­
SAİ BABANIN AYAK ŞEKLİ
Sai Baba nın ayak yapısı çok ilginç kesinlikle bir insanın ayak yapısına benzemiyor, parmaklarının dizilişi ve parmak aralıkları kesinlikle normal değil. Allah tüm canlıların ayaklarını bir düzen içinde yaratmış kuşların ayakları, kedilerin, ineklerin, koyunların insanların hepsinde bir nizam var. Ama bu nizam Sai babanın ayaklarında yok, bu konu merak uyandırsın diye yada gizemli kalsın diye resimlerini koymuyorum. Ona tapan insanlar ayaklarına çok özen gösteriyor ve bakıyorlar herkes ayaklarını öpüyor ve yalıyor. İşin açıkçası Sai babanın ayaklarını görünce aklıma gelen tek şey var acaba sai baba cin mi, yada onlardan destek mi alıyor.
PUTPERESTLİK (PAGANİZM)
Peygamber Efendimizin zamanında bir avuç putperest vardı. Bu azgın ufak toplum için Allah (C.C.)elçisini yolladı ona Kuranı indirdi. Elçisi o topluma ahlakı ve düzeni getirdi. Ama putperestlik tamamen yok edilemedi.
Aradan 1400 sene geçti. Dünyanın nüfusu 7 milyar ve bu nüfusun 3 / 1 i yani ortalama 2 milyarı putperest yani Pagan yani Puta tapıyorlar.
Çağ ilerledi, teknoloji had safhada ama yinede insanlar puta tapmaktan vazgeçemiyorlar.
Ve bu oran gün geçtikçe artmakta
Yaptığım araştırmada Hindistan da irtibatta olduğum kişinin bana demesine göre, hedeflerinin İslam ülkelerine sızması ve burada da faaliyetlerini göstermeye başlamasıdır.
Sathya Sai Baba Derneği İstanbul da,
Sai Babanın bir merkezide İstanbul da açıldı
Her hafta 100 fakir Müslüman insana yemek yardımı yapıyorlar. Yardım yapılan kişilerle görüştüğümde Sai babayı tutucu bir şekilde savunuyorlar ama hiçbirisinin Sai Babanın şirk koştuğundan Tanrılık iddiasından haberi yok,
Her Pazartesi yemek dağıtılıyor, Her Perşembe bu merkezde kendi inançlarındaki ilahilerle ona ibadet yapıyorlar ve ayda bir kere de büyük kapsamlı toplantıları oluyor.
Fakir insanlarımızın zaaflığından yararlanarak içimize sızmaya çalışıyorlar. Çocuklarınıza, eşinize, dostunuza, akrabanıza dikkat edin bunların esiri olmayın
Bu konuda ise anlatılacak çok şey var ama burada sayfalara sığmaz,
DECCAL’İN ÖĞRETİSİ MEDİTASYON
Bu ve bunun gibi inançları en rahat yaymanın en rahat yolu meditasyon ve Yoga dır. İnsanlara Yoga ve meditasyon öğretme bahanesi ile kendi kitapları olan Bhakavat Gita nın kitabı öğretiliyor.
İstanbul'da Sadece Sai Baba değil bunu gibi bir çok pagan topluluk faaliyet gösteriyor. Bunların bir denetim altına alınması şart oldu, Çünkü oraya giden insanların % 99 gençler ve ailelerinden habersiz bu toplantılara katılıyorlar. Farkına varmadan Budist yada Hindu oluyorlar.
Meditasyon ve Yoga nın altında yatan gizli misyonerliğin açıklamasını burada yapmayı çok isterdim ama tam bir açıklama olmazdı. İnsanlarımız aynı cahiliye devrindeki aşağıdaki putlara tapıyor.
AMACIM ve SONUÇ
Diyeceksiniz ki madem bunlar vardı neden biz duymadık, çünkü bu güçlü organizasyonun içerisinde Başta medya da çok önemli gazete yazarları ve editörlerin olması, çok önemli iş adamlarının ve sosyetenin mürit olması, Sanatçı, Ceo’lar, yazarlar vs gibi önemli şahsiyetlerin inanması önümü tıkayan yegane unsur oldu.
Birçok canlı yayında, önemli tartışma programlarında, bu konu hakkında programa çıktım ama programda nedense yayın ortasında gelen birkaç telefonla kesildi. Kimse bu bilgileri yayınlamaya cesaret edemiyor. Basın Özgürlüğü neden se bu konuda cevap veremiyor.
Ama bu konu hakkında ben susmayacağım kitabım çıkacak ama süresi biraz uzun, Hindistan'daki ve İspanyada bulunan Sai Baba derneklerinden aldığım istihbarata göre bu adamların özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara da geniş çaplı faaliyetleri ve para yardımları, yiyecek, giyecek ve içecek yardımlarıyla büyümeyi planladıklarını söylediler. Kitabın bitmesi uzun sürebilir. Ama bu şekilde halkımızı bilinçlendirebilirim. Asıl amaçları İslam ilkelerinde faaliyetlere devam etmek ve büyümek
Sizler bu Prezantasyonu posta kutunuzdaki tüm kişilere gönderin.
Yakında anlaştığım Türkiye’nin en yüksek tirajlı gazetelerinden biri ile daha detaylı bilgi aktarmaya çalışacağım. Ayrıca herhangi bir televizyondan bu konu hakkında bilgiler, video ve resimler göstereceğim.
Yeter ki bu konuda bana destek çıkın bir inanan ve toprağını seven bir Türk olarak bana arka çıkın
KAYNAK: B.Kerim Kul Araştırmacı – Yazar
İstanbul

mehmet1234

New member
arkadaşlar
düşünün ki gerçek ve tek gözlü doğdu.
ıssız ve böyle şeylerin normal karşılandığı bir köyde doğduğunu varsayalım.
o zaman dünyada yankı uyandırmaz.
ve bunun deccal değilde, çok güçlü bir büyücü, simyacı ya da hilekar olduğunu düşünelim.şu an bile islam da caiz olmayan çok güçlü tılsımlar.
(yanlış anlamayın, her şey Allah tan) bu tılsımlar seni kurşun gibi ağır silahlardan koruyabiliyor.
sonra alimler zaten diyiyor ki, bu olsa olsa çok güçlü bir büyücü.
(cinlerle uğraşmışsa, zindandan filan o şekilde kaçabilir)

bir de bu yönden düşünün.adam geri gelcem diyip, gidiyor.ama nereye.
biliyoruz ki bu geri gelcem diyip gitmeler cadılarda gördüğümüz bir durum.
sonra da gelemezler.(cinlerin oyunu)

bir de böyle düşünün isterseniz.
çünkü rivayetlere göre gerçek deccal gelmeden önce,
30 a yakın sahte deccal geleceğidir.peki sahte deccaller de biraz olsun
gerçek deccal den iz sağlamıyacakmıdır.

Üst Alt