Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dayanabilenler izlesin...

Rahmet4

New member
fetih kardes resimlere bakmak istedim ama yazilar var resimler yok

Nurgül

New member
Dünyahali yazilardan sonra yavas yavas resimler geliyor....görmez olaydim diyorum ama iyki görmüsüm....Rabbimden dileyim Cehennemin dibini boylasinlar. Cehennemi okadar tika basa doldursunlarki bize yer kalmasin inshallah!!! Canavar onlar CANAVAR!!!Rabbim Mu'min kardeslerimizi zulmedenlerin eline düsürmesin. Gercekleri aktardiginiz icin Allah razi olsun Fetih kardes. biz herseyin farkindayiz medya bizi yaniltamaz Elhamdulillah!!! Allah firsat vermesin.....

mhmt

New member
bu adamların yaptığı kesinlikle katliam. amaa onlara göre bu ibadet. onlar bir çocuğu öldürürken "ben zulüm yapıyorum" demiyorlar "ben ibadet yapıyorum" diyorlar. o adamlar bunu kendilerine hak görüyorlar. işte bu adamların hak anlayışları yanlış. bunun temelide dinlerinden kaynaklanıyor. biz İSLAM ı dünyaya hakim kılmadıkça bunlar hep olacak ve onlar buna ibadet diyecekler. ALLAH en kısa zamanda İslamı dünyaya hakim kılmamızı sağlasın(amin)
selam ve dua ile...

ab-ý hayat

New member
teşekkürler

teşekkürler

:mad: :ben demem gerektiğini bilmiyorum bakmak istedim zorlada olsa izledim
ve şimdi ne demem yada ne yapmam konusunda .....
sadece Allah senden razı olsun

FÝLÝSTÝN

New member
Allah (c.c) Bunlari Yapanlari Ve Sebep Olanlarin Kat Kat Azabini Arttirsin..ve Umarim Benim Güzel ülkem Bunlari Yapan Canilerle Biran önce Bütün Işbirliğini Bitirir..bu Bizim Icin Utanç...
Allah Yardimcimiz Olsun

reyyan

New member
fetih kardeş ben açamadım nedenki

Z

zeynep_hearty

Guest
gerçekten ben insanım diyen insan için savaşta bile kurallar vardır(ki bu işkenleri,zulumler,katliamları yapanlar asla insan olamaz) nette dolaşırken bir kedi yavrusunu bir köpeğin emzirdiğini gördüm bu insanlar köpek kadar bile merhamete sahip değiller ... şimdi bunlara sorsanız biz savaştayız derler neyin savaşı yeryüzüne halifa olmanın savaşımı yehovanın oğulları olmanın savaşımı onlar ne derlerse desinler nasıl bir sebep uydururlarsa uydursunlar bu katliama ortak olanlar alınlarındaki bu iğrenç lekenin hesabını muhakkak vereceklerdir...onlar ağızlarıyla rabbin nurunu söndürmeye çalışıyorlar kafirler istemesede allah nurunu tamamlayacaktır ...amenna işittik ve iteat ettik kün dediği zaman feyekün olan herşeyde olduğu gibi rabbim adeletini elbette sağlıyacak ...bu katliamı gerçekleştirenler asla unutmasınlarki kalbi tevhid inancıyla çarpan insanca insan olan bir çok genç kardeşlerimiz genç beyinler var bir gün muhakkak zalimden zulmünün hesabı sorulacak..sabr etmek boyun eğmek değil mücadele etmektir..rabbim yar ve yardımcıları olsun ..rabbim sizdende razı olsun selam ve dua ile...

seconer

New member
Ente mevlana,Fensurna!!!! Alel kavmil kafirin ,alel kavmi- zalimin,alel kavmil fasıkin...

Yasemin03

New member
Allah'im Ya Rabbim! Bu ne görüntüler, bu ne resimler? Kim bilir ne kadar cok eziyetler cekmislerdir Allah bilir. Baska ne diyecegimi bilemiyorum. ...

Üst Alt