Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Danimarkanın başbakanı?

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Pervasızca Türkiyedeki PKK belasının Destekçisi olan,

Yüce islam dininin peygamberine Hakaret edenleri Demokrasi Adı ile koruyan, Rasmusseni Arılar kovalamış.

Bu bana Hz. ibrahimi ateşe atan Nemrut'un Kulağına giren sineği hatırlattı.

insan

New member
yaa siz boş işler bakanı mısınız! işiniz gücünüz başkalarına olan kötülüklerle uğraşmak...

darth vader

New member
mesajımın alaylı olduğunu da nerden çıkardın.kuranda kuran ayetleri ile dalga geçenler putperestlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Ben putperest veya alaycı-dalgacı değilim.
espri anlayışınız çok zayıf maalesef.
Topic konusuna ve karababanın peşindeki arı kıyaslamasına ilişkin olarak yaptığım güzel bir espri idi.
1) istiyorsan mesajı silebilirsin
2) Bu forumda ateist görmek istemiyorsanız (adminler olarak) , sadece bildirmeniz yeterli.Bir daha girmem.Buraya kavga etmeye gelmiyoruz değil mi.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
darth vader' Alıntı:
mesajımın alaylı olduğunu da nerden çıkardın.kuranda kuran ayetleri ile dalga geçenler putperestlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Ben putperest veya alaycı-dalgacı değilim.
espri anlayışınız çok zayıf maalesef.
Topic konusuna ve karababanın peşindeki arı kıyaslamasına ilişkin olarak yaptığım güzel bir espri idi.
1) istiyorsan mesajı silebilirsin
2) Bu forumda ateist görmek istemiyorsanız (adminler olarak) , sadece bildirmeniz yeterli.Bir daha girmem.Buraya kavga etmeye gelmiyoruz değil mi.
ataistleri silme gibi bir durum yok eğer görmek istemeseydik silerdik ataistleri , herkes merak ettiğini sorabilir, ama bu hassa olan bizlere saygı duyularak yapılması gerektiğini söylemem gerek bile yok sanırım.. bend ekimseyle kavga etmek istemem, buda kavga değil sadece uuayrı mahiyetinde soruydu? sizde bilirsinizki bizler ayetlere samimi bir şekilde bağlı insanlarız , ve burasıda bir islam sitesi olduğu için bunlara karşı uyarıda bulunmamız özellikle bir yönetici olarak normal, sizde eğer bu hassasiyet konularında uyarı almak istemiyosanız , sizde saygı duyabilir yahut bu konuların önemli olmadığı , ayetlerin espiri konusu olabiliceği bir yerde yazı yazabilrisiniz neden olmasın? biz sadece saygı bekliyoruz... kapımız herkes açık kim olursan ol gel , ama misafir gibi gel , ev sahibine saygı istioruz. ve misafirede saygıda kusur etmemek için elimizden geleni yapmaya çalışıcağımızı bilidriyoruz..

saygıarımla...

darth vader

New member
bende elimden geldiği kadar bu forumda islama saygılı olmaya çalışıyorum.
aslında her zaman dinlere ve dine inananlara saygılıyımdır ama ateist olunca hiç istemeden bazen müminleri kızdıracak söylemlerde bulunabiliyoruz. bu nedenle mesajlarımı 2 kez okuyarak asıyorum. yinede alınanlar çıkabiliyor.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
darth vader' Alıntı:
bende elimden geldiği kadar bu forumda islama saygılı olmaya çalışıyorum.
aslında her zaman dinlere ve dine inananlara saygılıyımdır ama ateist olunca hiç istemeden bazen müminleri kızdıracak söylemlerde bulunabiliyoruz. bu nedenle mesajlarımı 2 kez okuyarak asıyorum. yinede alınanlar çıkabiliyor.
size tavsiyem yazıyı yazdığınızde yazıya birde bizim gözümüzden bakın , az çok neye kızıp ne ye kızmıcağımızı söyliyebilirsiniz...bend eyazılara sizin gözünüzden bakıp değerlendiriyorum, eğer sizide bizim gözmüzden değernedirmeye kalksaydık yazılarıız farklı olurdu, ama sizin düşüncenizle değerndirip ne demek istediğinizi anlamay çalışıyoru sizde bunu denereseniz daha iyi olucağını düşünüyorum...

Üst Alt