Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çok faydalı radyo sohbetı

yolcu

New member
önemli. çok faydalı bir canlı radyo sohbeti Kubilay Aktaş in, hafta içi her akşam 23.00-24.00 arası,
bir akşam dınleyın ve bagımlısı olacaksınız, bu garıb bundan 7-8 yıl once bu muhteremın sohbetlerıyle tanıştı ve ınanın manevı dunyamda çok faydası oldu bana, dınleyın ve goruslerınızı bu sayfaya yazın

http://www.yeniasya.com.tr/radyo/yayin/player.html

yolcu

New member
Allah razı olsun. Çok güzel bir sohbetti.

evet abı dun aksamkı sohbetı ayrı bı guzeldı, kaset çalarda veya pc de Kuran-Kerım in devamlı okunularak açık bırakılmasını bende denedım, yattıgımda evımın içindeki ferahlıgı bende hıssettım, sabah kalktıgmda anneme öğlene kadar kapatmamasını tembih edıp öle işe gıttım, dun gece çok guzel gectı,
konuyu bılmeyenler için açıklama yapayım, dunkı sohbette, radyoda tv de ve pc de kuran okunurken dınleyemıyoruz demeyın sız dınlemesenız sızden baska dınleyenler vardır melekler cınler bızım bılmedıgımız varluklar dınlemek ıçın o mekana gelır denılıyordu, program sunucusu bır arkadasına tavsıyede bulunmuş bu konu hakkında ve arkadası o akşam bunu denemış ve o gece yakaza(uyku ile uyanıklık arası) halınde ıken gordugunu anlatıyor ''evımın içi rengarenk dı, pc nın onundekı sandalyede bembeyaz bır elbıseli bır kısı oturuyodu sonra kayboldu'' dıye anlatılıyodu radyo sohbetınde, inş anlatabılmısımdır

gizemli

New member
Rabbim razı olsun.. faydalanıcaz inşaAllah.

Üst Alt