Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çocugunuz olsa ismini ne koyardınız..

B

beyaz_ýþýk

Guest
erkek:enes,muhammed,bilal,
kız:rabia,ümmü gülsüm

A

abdirabbih

Guest
herkes tabi bi isim düşünüyor muhakkak... ama o zaman gelince bunun babannesi var dedesi var anneannesi var var.. babası var... onlar da bişey isteyecekler muhakkak ve o an yaşadığın zaman diliminde Rabbin sana hangi güzel isim için izin verirse o koyulur... zira sebepler dairesi geniş..
şimdiden çocuğunuz olursa adını ne koyardınız? sorusunu bir muamma olarak buluyorum :)

hircin

New member
benim 3 haftalik bi kizim var adi hüma ama erkek olursada adi arda olacak iysallah

yavuzburak

New member
İsimle alakalı çok hadise yaşadım... Arkadaşımın bana anlattığı bir olay var ilk okulda çocuğun birinin adı Fümet imiş.Öğretmen evlat Fümet ne demek deyince hocam annemin adı Fusun babımın adı Ahmet iki ismin birleşimi demiş... Bu olay gerçek hatta geçen bir isim duydum Şeyza diye anlamı ne dedim. Annenin adı Şeyma babanın adı Zafer çocuğun adınıda Şeyza koymuşlar... :) :) :) Artık daha neler göreceğiz bilemiyorumm....:D:D:D

sena

New member
Cevap: sa

Cevap: sa

erkek:batuhan kız:sudenaz,,,yağmur,,rüzgar,,ilayda rana

yolcu

New member
bu konuda aile buyuklerının de fıkrını aldıktan sonra hareket edılmesı edebe ve kulture uygun olur,,
ama gonlumden gecen isimlerde
HÜSEYİN EMRE,,,, ÖMER,,,, FARUK,, YUNUS
FATIMA, ZEHRA,, ZEYNEB,, ELİF,,

M

muhik

Guest
erkek olsa mem kız olsa zin koyardım...şaka şaka....ama mem in helal dairseinde bir zin i ,zin inde yine helal dairesinde bir mem i olsun isterdim isimleri ne olursa olsun....

tarik1987

New member
bunu için daha erken ama.....

bunu için daha erken ama.....

erkek olursa: muhammet necmettin,bilal,hamza
kız olursa:beyza,haticenur,ezgi
(sağlıklı ve ahlaklı olsunda isim kolay :) )

Üst Alt