Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Çocuğumun ödevinden kaç aldım acaba

NUAYMAN

New member
bazen bıkkınlık verecek ödevler geliyor, bugün yine çocuğun öğretmeni ödev göndermiş abaküs yapıp getirin demiş. neyseki nasıl yapılacağına dair kitapta örnek vermiş ..
gerekli malzemeler :strafor,sert tel ve boncuk neyseki böyle bir ödeve hazırlıklı olduğum için strafor ve teli evde hazır bulunduryordum :D bonçukları ise kız kardeşinin tokalarını feda etmek zorunda kaldık,yarin sabırsızlıkla ödevden kaç alacağımı bekliyorum..bu ödev yine basit sayılır bir akrabamızın oğluna mancınık yapmıştım akşam saat 8 de başlayıp sabah 4 te bitirdim bende bittim tabiki..ama ödevden tam not aldım, tabi mancınık geri gelmedi...:D

işte yaptığım ödev bundan sonra bu tip ödevler ücrete tabi olacak el emeği değilmi...;):eek:

mhmt

New member
Hocam, bunu öğretmen görmesin. Bakarsınız o da islamforum müdaimi felan olur. Kötü olur:)
Elinize Sağlık. Bir alt konudaki atışma mutsuz ediyor beni. Bu çocukluk! konusu biraz iyi geldi.

selametle..

mhmt

New member
Bu arada NUAYMAN hocam, yanlış anlamadınız inş. beni değil mi? Çocukluk konusu dedim ama kastım bu konudan öteye idi. Biraz daha açıklayım hatta. İçime sinmedi. Yani dün akşam forumda beni mutsuz eden olaya idi. Sizinkisi el emeği tabiki. Hakkınızı helal edin yav yeni farkettim ne dediğimi..!

selametle..

Son düzenleme:

ayyüzlü

New member
Sn:NUAYMAN ödev işi çok zor birşey Allah kolaylıklar versin,veliler de çocuklarla beraber okulda ders alıyorlar gibi bir durum bu.Özellikle yeni müfredattaki egitim gerçekten zor bir süreç ögrenci ve veliler için.İşiniz zor Allah yardımcınız olsun :)

NUAYMAN

New member
Hocam, bunu öğretmen görmesin. Bakarsınız o da islamforum müdaimi felan olur. Kötü olur:)
Elinize Sağlık. Bir alt konudaki atışma mutsuz ediyor beni. Bu çocukluk! konusu biraz iyi geldi.

selametle..

evet haklısın konuyu ekledikten sonra benimde aklıma geldi hoca görür bu ödevi bizimkinin notunu kırar..hocam burdaysan bu ödevi öğrencinizle beraber yaptık öhö öhö kem küm...:D

asikkulun

New member
abicim benimde ödevlere bi el atsan:D:D süper olmuş ya beni evlatlık edinir misin....:D
ben heygün işlleyi yapayım..evi süpüyüy yaydım edeyim....sende benim ödevlerimi yaparsn:D:D nası abicigüm:eek:
-saçmaladım yine saçmalamada üstüme yoktur:D:eek:-
maşallah abicim ya süper ötesi bişi....ben böle bişi yapamam :eek::)

Son düzenleme:

mhmt

New member
Hocam notu yazmadınız. Kaç almışsınız yazmayı unutmayın. :)

selametle..

NUAYMAN

New member
Hocam notu yazmadınız. Kaç almışsınız yazmayı unutmayın. :)

selametle..

en son ödev abaküs sınıfa gelen abaküs sayısı iki.. o gün gerekli malzemeleri sadece biz bir araya getirebilmişiz ...ee abaküs sayısı iki demişsin dersen bizim çocuğun sınıf arkadaşının ailesi rica edince onlarada yaptım bir tane.:D nota gelince ikinci sınıf oldukları için aferin almışlar..:p

esas ödev yeni yaptığım ödev bilim teknoloji bundan gelecek notu merak ediyorum,çünkü gecen pazarı komple bu ödeve ayırdım cd hazırladım sunum yaptık hatta biraz abarttımda hanım taş koydu oğlumuz ilkokula gidiyor farkındaysan dedi ben farkındayım ama öğretmen değil heralde dedim..:D

Üst Alt