Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Coca Cola'nin Değişik Yahudi Bölgelerindeki Reklami.

fetihyapým

New member
COCACOLA.jpg

COCACOLA1.jpg

asikkulun

New member
allah mekanını cennet eylesin bize bu bilgileri verenin.yoksa biz müslümanlar farkında olmadan birbirimizin kanını içermişiz.

basbas

New member
ne yazık düşülen şu hallere bakın.Kardeşim paylaşım için Allah razı olsun resimleri kaydettim ve çevremdeki herkese gösterip uyaracağım.......

abrec

New member
bunları milletin gözüne soksak genede karı yok herkez bildiğini okuyor

asikkulun

New member
bu bilgi için çok sağol önüme gelen din kardeşime gösteriyorum

A

asiga dogru

Guest
Allah razi olsun sizden,kaba saba biseyler biliyorduk ama bu en inandirici olaniydi,ne yazik ki, bilmeyerek defalarca icimisiz insallah affedilenlerden oluruz....

asikkulun

New member
eminim ki herkes coca cola yı içiyordur.inşallah herkes bu pis şeyleri daha içmez.bir sorum olacak benim :coca cola nın anamını tam bilen var mı.bu konuda ki cevaplarınızı bekliyorum sabırsızlıkla

Zerre

New member
coca cola'nın bu rezaletini duyduğum andan beri çevremdekileri uyarıyorum ama nedendir bilmem umursamıyorlar.şimdi bu resimle birlikte anlatmayı denicem inş.bu kez birilerini engelleyebilirim.

bekir93

New member
tesekkurler insallah bir daha kimse icmez bunu

Rahmet4

New member
Bende Bu Resimleri Dosyama Indirdim Coook Aci Verici Bir Durum Bizler Hale Uyuyoruz Ve Kendikendimizi Elestirmekten Baska Bir Ise Yaranamiyouz

Rahmet4

New member
coca cola'nın bu rezaletini duyduğum andan beri çevremdekileri uyarıyorum ama nedendir bilmem umursamıyorlar.şimdi bu resimle birlikte anlatmayı denicem inş.bu kez birilerini engelleyebilirim.

BOSUNA DENEME kardes BIZIM MILLET UYANMAZ ZEVKLERINDEN mahrummu kalsinlar bizler öyle hale gelmisizki nefis ne istiyosa onu yapiyoruz (HAA UNUTMADAN kola Turkayida yahudiler almis duydum )

Rahmet4

New member
ne yapsakta millet uyansa

ne yapsakta millet uyansa

BOSUNA DENEME kardes BIZIM MILLET UYANMAZ ZEVKLERINDEN mahrummu kalsinlar bizler öyle hale gelmisizki nefis ne istiyosa onu yapiyoruz (HAA UNUTMADAN kola Turkayida yahudiler almis duydum )

Üst Alt