Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cin hastalığı

esenbek

New member
Sayın forumcular, sizden şu an benim için çok önemli bir konuda tafsiye istiyorum.

Cin hastalığını belirlemekte ve tedavi etmekte zorluk çekiyorum. Durum şöyle:

Evde ben, eşim, 4 aylık çocuğumuz ve kayın anam beraber yaşıyoruz. Ben bütün gün işte dışarıdayım. Eşim üniversitede son sınıfta okuyor. Dersleri pek çok değil ama çocuğa tamamen kendisi bakamıyor. O yüzden kayın anamı bir sene yardım etmesini rica etmiş, getirmiştik. Eşim, ikimiz müslümanız, fakat kayın anam hıristiyandır. Ve 4 senedir hastadır. Tahmin ediyorum cin hastalığı. Hep bir şeyler düşünüyor. Ne olduğunu sorduğun zaman olağanüstü bir şeyler konuşuyor. Çok çabuk sinirlenir, bizi sevmez. Hıristiyan toplantılarına gidip rahatlanıyor belki, ama hıristiyanlık dışı küçücük bir şeyden bile nefret ediyor. Cocuğumuzu seviyor, fakat bir şey yapar diye korkuyorum. 2-3 kere hastahanede psikolojik hasta olarak tedavi görmüş. Hep az zaman geçtikten sonra yine başlıyormuş. İyi bilenlere gidip, dua okutalım diyorum, kabul etmez hiç. İslamın şeytanların dini olduğunu söyler. Karşı gelen hiç bir şeyi kabul etmez.

Şu an, ilk olarak, bunun gerçekten cin hastalığı olduğunu belirlemek istiyoruz. Sonra da, eğer öyleyse nasıl tedavi edebiliriz, neye dikkat etmeli olduğumuzu bilmek istiyoruz. Bu konuda hassas bilgisi olanlar varsa tavsiyelerinize muhtacız.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sayın esenbek, kainvalidenize cin musallat olmuş olsada veya psikolojik rahatsızlığı olmuş olmuş olsada her halukârda 4 aylık çocuğunuzun bu rahatsızlıklara düçar bir kişi tarafından bakılması/muhafaza edilmesi mutlak yanlıştır.
Kainvalidenizin rahatsızlığının (cin musallatı yahut psikolojik sorunlu) tedavisi yapılabilir dahi olsa, bu tedavi sürecinin verebileceği sıkıntıların bile 4 aylık çocuğunuza yansıyabilme ihtimali korkutucudur.

İhtiyaten İhlas, Felak, Nas ve Ayetel Kürsi yazılı bir kağıdı çocuğunuzun üzerinde bulundurun derim.

MedineGülü

New member
Bende de bazı sıkıntılar vardı, özellikle bu yazıyı okudum ve tavsiyelere uydum hiç bir rahatsızlık kalmadı, size de tavsiye ederim;

Moderatör tarafında düzenlendi:

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sayın MedineGülü, forum kuralları link eklemeyi yasaklıyor. Bahsi geçen/tavsiye ettiğiniz yazıyı ekleyebilirsiniz.

Üst Alt