Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Chat yaparken ne kadar dürüstüz?

nicksizadam

New member
Bence insanlar chat ortamında daha rahatlar.. Ama Türkiyedeki sohbet serverlarında insanlar dürüst değil..

Dostlara duacýyýz

New member
chat..kimseye güven olmaz insanlar kendilerinii sanala çok kaptırırlar...yalanlar dolanlar kendii gözlerimle şahit olmuşumdur....kimleride olduğuu gibii anlatırlar..kimse bilemz doğru yada yanlış söleneniii ama ben çok iyii anlarım karşımdakii insanın ne mal olduğunuu

psikobilmis

New member
Web sitesi
yaylakentlimm.azbuz.com
chat de tanıdığım insanlarla konuşuyorum ve hepsiylede yüzüne kaonuşabildiğim gibiyim. bazılarının öyle olduğuna inanmıyorum ve birde soru eklemek istiyorum:) acaba tanmadığınmız insanlarla konuşmak günah olur mu?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
chat de tanıdığım insanlarla konuşuyorum ve hepsiylede yüzüne kaonuşabildiğim gibiyim. bazılarının öyle olduğuna inanmıyorum ve birde soru eklemek istiyorum:) acaba tanmadığınmız insanlarla konuşmak günah olur mu?

Ne konuştuğunuza, nasıl konuştuğunuza, kimle konuştuğunuza bağlıdır sanırım...

Dostlara duacýyýz

New member
bend hep merak ediyrdum hocama bi arkadaşım amcıyla sölemiştim günah demiştii ..ama düşünüyorumda ne niyette olduğun yanii ne bileyim çok şükür kötüü bişey yapmıyoruz...allah doğru yola eriştirsin

Üst Alt