Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: teslimolan: Başka Bir Üyeye Yahut Şahsiyete Hakaret, Hakaretamiz Mesaj / Tatsız İkili Sohbet

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Ceza nedeni: teslimolan: Başka Bir Üyeye Yahut Şahsiyete Hakaret, Hakaretamiz Mesaj / Tatsız İkili Sohbet

Beitrag: dualanması gerekiyor...
Benutzer: teslimolan
Regelverstoß: Başka Bir Üyeye Yahut Şahsiyete Hakaret, Hakaretamiz Mesaj / Tatsız İkili Sohbet
Verwarnpunkte: 1

Interne Notizen:

Nachricht an den Benutzer:

Original-Beitrag:
Allah insanlari deneyecegini de yazmistir Al Qran a ve baskalarina olan size gelmeden cennete gireceginizimi sandiniz da yazar. En kötü ne olabilir bir kendini Allah a teslim ettigine inanan insana ? Allah a ortak kosmak olur. Allah ve melekleri peymgamberi desteklemistir bizede onu desteklememiz söylenir 32 milyon salat yapmamiz anlami nasil cikar bundan ben anlamiyorum. siz sirk belasi ile sadece hiristiyanlarin mi denenecegini saniyorsunuz ? Sanmaya devam edin ama sanmaya devam edin diyorum sadece. O güzel insan o iyi huylu Allah a gönülden teslim olan insan size Allah i övüp yüceltmenizi ve yalniz ona salat ikame yani namaz kilmanizi söylemistir. Insanlarin Allah i birakip kullari övmeleri nin sonuclarini bugün dahil görüyoruz. Allah i birakip kullardan medet uman topluluk tan ki birisi hiristiyan alemi dir diyeri malesef biz onlardan kim aklini calistirirsa dünya ya hükmeder ve onlar calistirdigi icin onlar hükmediyor. Ancak gönülden Allah teslim olmus olsa idi bu kendini Allah a teslim olmus olarak nitelendiren fakat olup olmadiklarini yalniz Allah in bildigi o topluluk gercekten Resule destek vermis olsalardi bugün dünya yi amerika degil biz yönetecektik. Kuldan medet uman kopuk bir ipe sarilmistir kim Allah in ipine sarilirsa o dogru yolu bulmustur.

Bunlar bilgilierinin sinirni Allah in cizdigi bir kulun sözleridir en dogru bilgi ise Allah indir. Övgü Huva Allah a dir O Allah adir. Selam onun seckin kullarina.

Üst Alt