Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: ebubeddavi: hakarete vran konuşma....

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
User: ebubeddavi
Infraction: hakarete vran konuşma....

Administrative Note:
Message to User:Original Post:
ya cahilsin ,ya cahil,yada fitnesin ,,,eyerki fitne olmadığın üzerinden cevap yazıyorum .bak canım kardeşim iran islam devrimi dünyada islamı dirilten bir devrimdir sen bunu görsende görmesende bilsen de bilmesende nefsine uyup kabul etmesende gerçek bu .bir çok insanın islam,a yönelmesine vesile olmuştur benim bildiğim birçok eski marksistin islam ile müşerref olmasına vesile olmuştu...lübnan da silahlı islami tevhid lideri şeyh said şaban isimli bir direniş lideri ve alimi vardı bu iran a gidip rahmetli imam ı humeyni ile görüşmüştü ve lübnan,a geri döndüğünde şu beyanatı yapmıştı ,,bütün dünya müslümanları imam-ı humeyniye tabi olması gerekir demişti,,,ve bu şahıs sunni idi yani bırakın bu şii veya sunniliği bu gibi şeyler ancak fitnelik ve fesatlık peşinde olanların kullandığı argumanlar ki bu deşifre edildi ,,neyse bu benimki tamamen halisane duygular ile yapılan bir hatırlatma yoksa ben ne seninle nede bir başkası ile inat içinde değilim ve olmakta istemem.çünkü benim günahlarım yeterinden de fazla çünkü ben eski bir marksist yani imansız biriydim .. bakın şii veya sünni denilen avam a bakarak hiçbir değerlendirme yapamayız çünkü cahilin mezhebi olmaz onlar adı üstünde cahil avam ..imam-ı humeyni nin yazdığı ve kadri çeLik isimli birinin tercüme ettiği hamd yayınlarında çıkan PİR-İ AŞK adlı bir eseri vardı gerçi çok da eski yıllar oldu piyasaya çıkalı bilmem ki bulabilirmisin veya iran,ın ist konsolosluğundan temin edilebilirse imam-ı humeyni,nin KONUŞMALARI adlı bir derleme kitapı ve HAMD isimli bir elham surasinin tefsiri ,veya CİHAD-I EKBER isimli nefisile yapılan cihadı anlatan bir risale si vardı ki okumanı tavsiye ederim ...selam allah, tabi olanların üzerine olsun amin..nohçi

E

ebubeddavi

Guest
hey bene kimse ceza vermeden ben kendim bu siteden ayrıldım ...

allah aşkına soruyorum ne var benim mesajımda ???hayret ya siz bana yanlış yapıyorsunuz eee ne olacak şimdi ???ha siz yaparsanız bişey yok ama benim konuşmam bile sakıncalı ..hadi yaa gidin işinize işinizin yokluğundanmöı yapıyorsunuz bunları?? hiç bir mesleğiniz yoksa tabi iş bulamazsınız ve buralarda takılıp huzuru kaçırırsınız yaaaa.. hemen tez elden meslek sahibi olun ...

Üst Alt