Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: Duha: Genel Olarak Mesaj Kirliliği, Konuyla İlgisiz Mesaj Veya Bilgiler

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Beitrag: Yaşar Nuri Öztürk Zırvası
Benutzer: Duha
Regelverstoß: Genel Olarak Mesaj Kirliliği, Konuyla İlgisiz Mesaj Veya Bilgiler
Verwarnpunkte: 1

Interne Notizen:

Nachricht an den Benutzer:
Zatınıza olan iltifatlarımızı istismar ederek sürekli forum insicamını bozmaktasınız.

Kim ne sebeple uyarılıyor veya cezalandırılıyor ise kuralları ihlal ettiğindendir. Eğer ceza sebeplerini çok merak ediyorsanız ön yargısızca yazılanları takip etmelisiniz. Yine de anlayamıyorsanız ve çok merak ediyorsanız özel mesaj yolu ile sorup öğrenebilirsiniz.

Allah adına uyarmaya gelince, sen kendi sınırlarını bil, yönetime karışma istersen!..

Original-Beitrag:
Yaşar Nuri Öztürk taraftarlığım yoktur ama bana çok garip geldi. "anadan doğma namaz kılına bilir " Bu ifadenin başında ve sonunda başka hiç bir izahat ve istisna konmadan mı söylenmiştir acaba?

Maaşallah Hüsn ü zannına hayran kaldım. Keşke aynı hüsn ü zannı diğer Mü'min kardeşlerine de yapabilseydin. "Her kuvvetli sesi kendi aleyhlerine sanırlar" ayetine dahil olma tehlikesi içine girmeseydin.

Ayrıca, konu açılmışken. Bir süre önce Üstad'ıma hakısızca ve iftiraalud bir tarzda ciğerleri dağdar eden hakaretler yazıldı. Hem de şu ceza verdiğin devletzede kardeşin Yaşar Nuriye şu sözü ile karşılatırdığımızda devletzede iltifat etmiş denilir.

Merak ediyorum ölçün nedir? Sana göre fikir nedir, hakaret nedir?

Seni Allah adına uyarıyorum, mevkini ve vazifeni kendi hevana göre kullanıyor ve adaletsizlik ile azim bir zulme sebeb oluyorsun.

Ayrıca devletzede geçmişteki uygulamalarla kıyaslandığında cezayı hak etmemiş olsada, bence bu tarz bir tavır cezayı hakkediyor. Ama dağ varken bir küçük taşa takılmak nicedir bilinmez.
vesselam

Üst Alt