Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: babacan01: Seviyesiz, Mesnetsiz, Saldırgan Ve Kural Dışı Mesaj

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Beitrag: Kadınlar erkeklerin kaburga kemiğinden yaratılmadı.
Benutzer: babacan01
Regelverstoß: Seviyesiz, Mesnetsiz, Saldırgan Ve Kural Dışı Mesaj
Verwarnpunkte: 2

Interne Notizen:
Hadis Düşmanlığı

Nachricht an den Benutzer:
Bu formun adı İslam Forum'dur. Hadislere "boş lakırdı, ilim dışı" yakıştırması yapan kişi nefsinin peşinde koşandır ancak.

Biz " ne olursan ol, gel" derken, gel de Hakk'ı bul diyoruz. İslam'a söv diye kimseyi davet etmiyoruz maalesef!..

Original-Beitrag:
Evet, bu cevap da çok güzel. Konuyu açana sormak lazım. Niye kafamızı patlattın?.. :)

ben sana kadınların erkeklerin kaburga kemiğinden yaratılmadıklarını açıkladım. eğer sen diyorsan yok öyle değildir doğrusu kaburga kemiğindendir diye bana ayet getir yada benim gibi ispatlayacak delil getir. yoksa burda boş boş konuşmuş oluruz. ben sana yaratılışın nasıl gerçekleştiğini söyledim. sende bana benim gösterdiğimi yalanlıyorsan eğer aksini iddia ediyorsan delil koy bizde ona göre fikrimizi değişelim yanlışta ısrar etmeyelim sizin gibi değil mi ama!! hadislerle boş kuruntularla delil getirme istemem bana benim gibi delil getirmeni istiyorum yani bilimsel bir delil sunmanı istiyorum. doğruyu alkışlamak yerine doğruya taş atmak göreviniz olmuş anlaşılan. selam ile..

Üst Alt