Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

cennet radyo

ercan1980

New member
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
siyahi28' Alıntı:
http://cennetradyo.dinleriz.biz/

mutlaka bekleriz,ilahiler,ezgiler,marşlar.....

Zikir zikir diye eski iranlı mecusilerin "hu hu"larını islama soktular, siz de bunları din adına halka yamatıyorsunuz. Hristiyanların kilise ilahilerinin islamic versiyonlarını da din adına halka yamatıyorsunuz. Yahudi ayinlerini de halka din ayini diye yamatıyorsunuz. Bu görsel ve işitsel dökümanları geçim kaynağı da yaptınız! Cennetradyo imiş! pehhhhh! Ben de zannediyorum ki ayetler ve açıklamaları yayınlanıyor radyoda, islamforumuna reklam vermişsiniz ya o bakımdan! Ama her umduğumuzu bulamıyoruz işte, ne yaparsın hayat bu! Etme bulma dünyasında kimin parmağı kimin .... belli değil :D

siyahi28

New member
iranlı eski mecusiler binlerce yıl öncesinde kaldı galiba hu hu larını dinleme fırsatım olmadı hiç:cool:
ne yazıkkıi yahudi ve hristiyanlarinda ayinlerinde bulunamadım....
ayrıca geçim kaynağı yapmadık, amatörce yaptığımız bir yayındır bu... Zannediyorumki Ayetleri ve açıklamaları yapmak bizim işimiz deil, en azından şimdilik....Ama olsun yinede düşüncelerinizi olumlu bir eleştiri olarak algılıyorum.
Selametle......

ercan1980

New member
Web sitesi
www.kurandini.net.tc
siyahi28' Alıntı:
iranlı eski mecusiler binlerce yıl öncesinde kaldı galiba hu hu larını dinleme fırsatım olmadı hiç:cool:
ne yazıkkıi yahudi ve hristiyanlarinda ayinlerinde bulunamadım....
ayrıca geçim kaynağı yapmadık, amatörce yaptığımız bir yayındır bu... Zannediyorumki Ayetleri ve açıklamaları yapmak bizim işimiz deil, en azından şimdilik....Ama olsun yinede düşüncelerinizi olumlu bir eleştiri olarak algılıyorum.
Selametle......

Dikkat edersen atfım sadece size değildi! Bu işi sektörleştiren yobazlara idi! O yobazlara prim verenler ve/veya destekleyenler de ondan sonra geliyor tabi.

Üst Alt