Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Çeçen komutanlarden Mükemmel Sözler.!.

CeRiR-üL MeHDi

New member
ONA; RUS ÇARINA SÖYLEYİN....BAŞINDA BULUNDUĞUM BU KAHRAMAN ORDUNUN KALPLERİNDE KÜTLEŞEN İMAN ZAFER YOK OLMADIKÇA TEK KURŞUN VE TEK KOLLARI KALINCAYA KADAR BU MÜBAREK VATANI SON DAĞINA SON KÖYÜNE SON KAYASONA KADAR SAVUNACAĞIMIZA VE BU UĞURDA BÜTÜN AHVALİMİ AİLEMİ KILIÇTAN GEÇİRSENİZVE SON MÜRİDİMİ YOK ETSENİZ DAHİ ASLA MÜBARAK VATANIMDAN VAZGEÇMEYECEĞİM.......
SON SÖZÜM BUDUR.........

........ŞEYH ŞAMİL.......

ŞEHİTLİĞE SUSAYAN VE ÖLÜMÜ BİR SEVGİLİ GİBİ KUCAKLAYAN İNSANLARA ESARET TEKLİF ETMEK ÇOK BOŞ VE GÜLÜNÇ BİR UĞRAŞTIR...

....ŞEYH ŞAMİL.....

BİZİ ÖLDÜRABİLİR EZEBİLİR ÜSTÜMÜZDE TANKLARLA DANS EDEBİLİR VÜCUDUMUZU PARÇALAYABİLİRLER FAKAT BİZİM ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK RUHUMUZU ASLA YOK EDEMEZLER....
......CEHAR DUDAYEV........

YÜZ YIL KÖLE OLARAK YAŞAMAKTANSA BİRGÜN ŞEREFLİ VE BAŞI DİK DURMAYI TERCİH EDERİM....
....CEHAR DUDAYEV..... :cool:

talha_

New member
Şeyh Şamil i çarın huzuruna getirdiklerinde çara sinirli sinirli bakar Şeyh Şamil... çar;
"neden böyle bakıyorsun beni yiyecek gibi " diye sorduğunda

--"biz domuz eti yemeyiz.haramdır"cevabını alır Şeyh Şamilden...

tesekkürler kardes paylasım için...

Enver Ýstek

metin mete
ONA; RUS ÇARINA SÖYLEYİN....BAŞINDA BULUNDUĞUM BU KAHRAMAN ORDUNUN KALPLERİNDE KÜTLEŞEN İMAN ZAFER YOK OLMADIKÇA TEK KURŞUN VE TEK KOLLARI KALINCAYA KADAR BU MÜBAREK VATANI SON DAĞINA SON KÖYÜNE SON KAYASONA KADAR SAVUNACAĞIMIZA VE BU UĞURDA BÜTÜN AHVALİMİ AİLEMİ KILIÇTAN GEÇİRSENİZVE SON MÜRİDİMİ YOK ETSENİZ DAHİ ASLA MÜBARAK VATANIMDAN VAZGEÇMEYECEĞİM.......
SON SÖZÜM BUDUR.........

........ŞEYH ŞAMİL.......

ŞEHİTLİĞE SUSAYAN VE ÖLÜMÜ BİR SEVGİLİ GİBİ KUCAKLAYAN İNSANLARA ESARET TEKLİF ETMEK ÇOK BOŞ VE GÜLÜNÇ BİR UĞRAŞTIR...

....ŞEYH ŞAMİL.....

BİZİ ÖLDÜRABİLİR EZEBİLİR ÜSTÜMÜZDE TANKLARLA DANS EDEBİLİR VÜCUDUMUZU PARÇALAYABİLİRLER FAKAT BİZİM ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK RUHUMUZU ASLA YOK EDEMEZLER....
......CEHAR DUDAYEV........

YÜZ YIL KÖLE OLARAK YAŞAMAKTANSA BİRGÜN ŞEREFLİ VE BAŞI DİK DURMAYI TERCİH EDERİM....
....CEHAR DUDAYEV..... :cool:

Iste isbat Tam Türk gibi cevap,Allahim Mekanlarini Cennet Eylesin.Ben kendi Milletimi seviyorum deyince hemen yiyorum Kavmiyetcilik damgasini.

Şeyh Şamil i çarın huzuruna getirdiklerinde çara sinirli sinirli bakar Şeyh Şamil... çar;
"neden böyle bakıyorsun beni yiyecek gibi " diye sorduğunda

--"biz domuz eti yemeyiz.haramdır"cevabını alır Şeyh Şamilden...

Kardesim,Elhamdülillah Türküm Allahin bana verdigi lütuflardan güzel olani(Daha büyügü Beni Hanif Islamla tanistirmasi)O nedenle Ben Mesut biriyim.

yolcu

New member
rus ata sozu:
--ölmek ıstiyorsan bir çeçen çocuguna tokat at--:)

dualarımızla her daim kardeşlerimizin yanındayız

muhammet

New member
şamil kafkas dağının hüriyet güneşidir şamili bilmiyen atasını ne bilir.

şair diyorki toprakları toprak yapan üstündeki kandır.

eğer uğrunda ölünüyorsa o toprak vatandır.

ALLAH razı olsun

Üst Alt