Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Buyurun Göreve....Önemlidir.

Enver Ýstek

metin mete
Lütfen sizlerde oylarınızla destek olunuz…

CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete sundu. Amerika'dan yayin yapan CNN haber kanali internet sitesi Hz. Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete açti. Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak.

Ankete katilalim ve bunu arkadaslarimiza da duyurarak geregini yapalim. Bu hepimizin bir vazifesidir. Bunu Peygamber Efendimiz (s.a.v) e olan saygimizin ve sevgimizin bir göstergesi olarak düsünelim ve gerekli cevabi verelim bu sadece bir baslangiçtir. Tepkimiz bence agir olmalidir ki bir daha böyle bir saygisizliga yeltenmesinler. CNN'in internet sitesine asagidaki adresten ulasip oyunuzu kullanabilirsiniz.

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/europe/02/02/cartoons.wrap/

Bu adrese girin ve QUICKVOTE yazan yerde [ No ] seçenegini işaretledikten sonra VOTE’ye tiklayin.

Lutfen bir sag duyu gosterelim ve butun dunyaya muslumanlarin bu konu uzerindeki hassasiyetinin ne derece kuvvetli oldugunu anlatmaya calisalim. Boylece oylarimizla bu pislige dur diyelim...
Hassasiyetinizden ve ilginizden dolayi simdiden Allah sizlerden razi olsun...

M

muhik

Guest
HEY ALLAHIM! NE GÜNLERE KALDIK BÖYLE BİR HAKARETİN ANKETE SUNULMASI BİLE HAKARETTİR.BAZI DEĞERLERİN TARTIŞILMAYA SUNULMASI BİLE ,BİZİMDE BU DURUMDA EN FAZLA "NO" DİYEBİLMEMİZ ,BENCE BİRAZ DİNİ KONULARDAKİ HASSASİYETİMİZİ KAYBETTİĞİMİZ İÇİN VE İBADETLER MEVZUUNDA GEVŞEKLİKLERİMİZ,VERİLMİŞ BİR İLALHİ CEZADIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.İLLAKİ DEPREMLER VE AFETLER CEZA DEĞİLDİR.

Ç

ÇÝray

Guest
Bunun Söz Konusu Olmasi Bile Cok Aci Bir Durum...yazik Coook Yazikk

radikal

New member
Selamın aleyküm metin mete.
Çok güzel bir tavır sergilediğin için ve duyarlılığından dolayı ayrıca bizi haberdar ettiğnden dolayı teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Hemen kullandım. Ben kullandığım zamanki durum %5 39739 (Evet) % 95 816755 (Hayır) total de 856494 olarak görünüyordu. İnşaallah oran devam eder.

mhmt

New member
Allah razı olsun tabiki.. kullanmaya kulladık zaten de..
bu anket bile canımı sıktı benim abi..neyse, sen yine de sağol...
yanlış anlama..

selametle...

Enver Ýstek

metin mete
Selamın aleyküm metin mete.
Çok güzel bir tavır sergilediğin için ve duyarlılığından dolayı ayrıca bizi haberdar ettiğnden dolayı teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Hemen kullandım. Ben kullandığım zamanki durum %5 39739 (Evet) % 95 816755 (Hayır) total de 856494 olarak görünüyordu. İnşaallah oran devam eder.

Senin sahsinda,Tüm kullanan arkadaslarima tesekkür ederim,Cümlemizden Allah razi olsun;

Cümlemizi ayni yerde ayni sekilde Atesin o yakici yüzüne bakarken toplayip Huzuru mahserde"Rabbim halkim Kurani terk etti"hitabina muhattab olanlardan uzak eylesin.Resule/Resullere karsi boynu bükük Rabbime karsi burnu üzeri yerde sürünenlerden ayirip Atese karsi korunmus Allahin Has dininin birer hizmetkari olarak Vaad edilen Cennetlerinde konaklamis kullarindan eylesin Insallahu Teala.

Mücahid

New member
Allah razı olsun daha önce kullanmıştım kabul etmez belki dedim ama kabul etti.Nasıl oldu anlamadım.Dua ile

Should the European press have published cartoons of the Prophet Mohammad?

Yes 5% 39741 votes

No 95% 817184 votes

hülya

New member
Allah Razi Olsun Kardeşim...
Inşaallah Bizlerde Bu Olaya Bir Katkida Bulunabilmişizdir..
Hamd Ve Sena Ile...

rýdvan

New member
görevimi yaptım...zaten yapabildiklerim de böyle küçük şeylerden ibaret...
RABBİM daha büyük hizmetlere vesile eder inşallah hepimizi...

Enver Ýstek

metin mete
görevimi yaptım...zaten yapabildiklerim de böyle küçük şeylerden ibaret...
RABBİM daha büyük hizmetlere vesile eder inşallah hepimizi...

Böyle ufacik dediginiz,ya ne olur dediginiz öyle seylere vesile olurki siz dahi sasarsiniz.O nedenle yaptiginiz kücük görmeyiniz en azindan benim sahsim adina diyorum ama bu forumda öyle insanlar varki hayatini bu is icin hic cekinmeden verir ben öyle inaniyorum.Resul/Resullere yapilan her hakaret kendi nefsimize yapilsa hic tinmayiz hele ben birde tesekkür ederim ama onlara yapilani asla kabul etmem.

firdevs

New member
ALLAH (C.C) razı olsun. Ama Mhmt kardeşimin dediği gibi anket bile canımı sıktı. Rabbim ıslah etsin ,hayır demekten başka elimizden birşey gelmiyor malesef.

Üst Alt