Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bunlara insan demeye bin sahit ister...

gönüldostuelif

New member
Hebron'da çocuklar sabah okula giderken kontrol noktalarından geçiyor. Askerler çocukların duvarı geçmesini engelliyor ve "eve dönün!" diye emrediyor. Çocuklar askerle mücadele ediyor ve kontrol noktasını geçmeye çalışıyor. Küçük çocuklar bile ellerinden geleni yapıyor, ancak boşuna... Sonunda cadde üzerindeki kontrol noktası yanında derslerini yapmaya karar veriyorlar. Çocuklar yaşlarına göre çok daha fazlasını yapıyor ama sonunda ölüm veya tutuklanma olan bir çırpınış... İşte bu Filistin'de bir günlük yaşamın öyküsü...
72756.jpg

72757.jpg

72758.jpg

72759.jpg

72760.jpg

H

hüma-gül

Guest
Bu görüntüleri görünce cok kötü oldum.Allahim yardimcilari olsun insallah.Allahim halimize binlerce defa sükürler olsun

radikal

New member
Bunlar haddi zatında sureten insan gibi görünselerde özünde siret olarak hayvan neslinin son temsilcileridir. Biz müslümanların "kronikleşmiş gevşekliklerinden" hız ve haz aldıkları için de engel tanımayan bir nesli tükenme aşamasına gelen hayvan cinsidir. 8-9 yaşlarında daha ağzı süt kokan bebek tabir edeceğimiz insana silah doğrultmak bu hayvanın acziyetini ve son anlarını yaşadığının göstergesidir. Günü gelince göstereceğiz deyip geçenlere bir cümle ile sesleniyorum "Lütfen o günü getirelim Allah (cc) rızası Muhammed (s.a.v.) aşkına, lütfen ne yapılacaksa yapalım artık. Allah (cc) bizim elimiz ile hayr murad ediyor, toplanın ey ümmet, toplanın artık"

muhammet

New member
"Biz senden sonra kavmini imtihan ettik. Samirî onları saptırdı. Musa, öfkeli ve tasalı olarak derhal kavmine döndü. "Ey kavmim, " dedi. "Rabbiniz size güzel bir vaad ile söz vermedi mi? Yoksa ayrılışımın üzerinden sizce çok zaman mı geçip uzadı? Yahut Rabbinizden size bir gazap vacip olmasını mı istediniz de bana olan va'dinizden ayrıldınız?" Dediler ki; "biz sana verdiğimiz sözden kendimize malik olarak caymadık. Fakat biz, o kavmin ziynetinden bir takım ağırlıklar yüklenmiştik de onları ateşe atmıştık. Sâmirî de kendi ziynetini böyle atmıştı. " Hulasa; Sâmirî, böğüren bir buzağı heykeli döküp çıkartmıştı. Gerek o, gerek avenesi, iste sizin de, Musa'nın da ilâhı budur; fakat Musa unuttu, demişlerdi. Bilmiyorlar mıydı ki; o buzağı hiç bir söze mukabele edemiyor, onlara ne bir zarar ne de bir fayda vermek kudretine sahip olamıyordu. " And olsun Hârun onlara daha evvel; "Ey kavmim, siz bu buzağı ile ancak imtihana çekildiniz. Sizin hakiki Rabbiniz çok esirgeyen Allah'tır. Haydi bana tabi olun, bana itaat edin " demişti. Onlar ise; "Biz, demişlerdi, Musa bize dönüp gelinceye kadar o buzağıya tapmakta devam etmekten katiyyen ayrılmayacağız." Musa dönüşünde dedi ki, "Ey Hârun, bunların saptığını gördüğün zaman bana tabi olmandan seni alıkoyan neydi? Sen emrime isyan mı ettin?" Hârun:"Ey anamın oğlu, sakalımı başımı tutma. Gerçekten ben senin İsrailoğulları arasında ayrılık çıkardın sözüme bakmadın diyeceğinden korktum" dedi. Musa, "Ya senin zorun ne idi ey Sâmirî?" Dedi. O da şöyle dedi: "Ben onların görmediklerini gördüm. Binaenaleyh, elçinin izinden bir avuç toprak alıp onu erimiş mücevheratın içine attım. İşte böyle bunu bana, nefsim hoş gösterdi. " Musa şöyle dedi: Haydi defol git! Çünkü senin hayatın boyunca nasibin "benimle temas etmeyin " demendir. Sana, senin için şüphesiz vazgeçilemeyecek bir ceza günü dahi vardır. üstüne düşüp taptığın tanrına bak. Biz, onu cayır cayır yakacağız, sonra onu parça parça edip denize atacağız" (Tahâ, 20/85-97).

ALLAH razı olsun işte bunlar böyle bir kavim rabbim israiloğullarının şerrinde filistindeki müslüman kardeşlerimizi korusun. amin

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
İşte görüyorsunuz savaşta olan hep çocuklara oluyo..menfaat,çıkar,toprak uğruna küçücük çocukların içini kin ve nefretle dolduruyorlar..Allah yardımcıları olsun!..

ayna44

New member
allah cc yardımcıları olur ıns..

Azra

New member
gerçektende çok acı bu görüntüler.onları yapanları Allah kahretsin...Rabbim onların yardımcısı olsun biran önce bitsin bu çektikleri inşallah...

Rahmet4

New member
Allah belalarini versin kardes... bir kardesimizin yanilmiyorsan filistin gercegi diye yazisini okumustum cok güzeldi kendi topraklarini para karsiligi israillere satmislar.... israillerde kendi devletini kurmuslar kafire toprakmi satilir onlarda dagdan gelip bayirdakini kovuyorlar simdi.... atalarinin hatasini cocuklar cekiyor.... insaallah zafer yakindir

mhmt

New member
zaten onlara insan dmiyoruz hemşerim... bu konuyu açmışken sen. bii noktaya da değinecen müsadenle..orda olan bütün bu eziyetlerde bizim (türkiye olarak) en faazla sorumluluğumuz vardır.. değerli bi büyüğümüzün sözü şöyledi. "AKŞAM EVLERİNİZE GİDİYOR VE YEMEĞE OTURUYORSUNUZ.. TV de FİLİSTİNİ GÖRÜYORSUNUZ. ÇOCUKLARIN ÖLDÜRÜLÜŞÜNÜ ve ÜZÜÜYORSUNUZ.. İSRAİLE LANET EDİYORSUNUZ..ÜZÜLMEYİN, BUNUN SORUMLUSU SİZSİNİZ.." buna başka bişey denilir mi daha??

radikalislam abimin dediği gibi artık şu kurtulu gunu diye beklediğimiz gunu getirelim.. bu kadar yetmez mı?

selametle...

reyyan

New member
Ay Inanmiyorum Bu Görüntüler Beni çok üzdü Inanki Yorum Bile Yazamadim
Rabbim Yar Ve Yardimcilari Olsun

khan19556

New member
gerçektende çok acı bu görüntüler.onları yapanları Allah kahretsin...Rabbim onların yardımcısı olsun biran önce bitsin bu çektikleri inşallah...

yolcu

New member
köpek sürüsü bunlar....
insanlıktan nasiplerini almamışlar ,,

asıl suç bizde müslğman aleminde...
bunlara bu imkanı biz ve
müslümanların başındakiler veriyo..

bunların topunu Cehennem paklar

Üst Alt