Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bugünlerde Deliricek Gibi Oldum !!

BeyazKelebek

New member
Selamun Aleykum Abilerim, Ablalarim, Kardeslerim..
Ben Kendimi Cok Kötü Hissediyorum,
Bu Kötü Hissetmemin Nedenide Cok Yanliz Olmam,
Kimseye Faydamin OLmamasi,
Kimsesizlere Yardim Edememem,
Kendimi Günahkar Olarak Görmem Ve Bundan Utaniyorum...
Deliricek Gibi Hissediyorum Kendimi,
Geceleri Agliyorum Annemi Kaybedersem Kimim Kalir Diye...
Ne Yapicagimi Bilmiyorum Herseyi Kafama Takiyorum..
En Cok Korktugum Seyde ALLAHu Teala Beni Cennetine Layik Görmezse Diye...
Cildiricagim Bugn Bagira Bagira Agladim Ne Yapicagimi Bilmiyorum..
Korkudan Migdem Bulaniyor Basim Dönüyo...
Sinavdamiyim Bilmiyorum Lakin Cok Kötü Oldum kendimden Korkar Oldum..
Sizlerden Tek Ricam Dualarinizi Eksik Etmeyin...
ALLAHa Emanetsiniz..
Kendinize ii Bakin..
ALLAH Hepinizden Razi Olsun..
Selam, Dua Ve Saglicakla Kalin...

gönül dostu

New member
selamun aleyküm sevgili kardeşim

selamun aleyküm sevgili kardeşim

kardeşim anlattıkların aslında senin çok büyük bir sınav verdiğinin göstergesi.sana hocalarımın bize sölediği bir seyi aktarmak istedim.her insanın bir zayıf yeri vardır ve şeytan o zayıf yerden vesvesesini verir ve şeytan en çok hakka dönmeye calışanlarla uğraşır bunu unutma sevgili kardeşim.Allaha emanet ol .bu zorlu cihadda Allah yar ve yardımcın olsun...

BeyazKelebek

New member
kardeşim anlattıkların aslında senin çok büyük bir sınav verdiğinin göstergesi.sana hocalarımın bize sölediği bir seyi aktarmak istedim.her insanın bir zayıf yeri vardır ve şeytan o zayıf yerden vesvesesini verir ve şeytan en çok hakka dönmeye calışanlarla uğraşır bunu unutma sevgili kardeşim.Allaha emanet ol .bu zorlu cihadda Allah yar ve yardımcın olsun...

Evet Sinavdan Gecior Olabilirim Tskler Amin insallah ALLAHu Teala Yar Ve Yardimcim Olur insallah.. ALLAH Razi OLsun Degerli Kardesim...

Enver Ýstek

metin mete
Evet Sinavdan Gecior Olabilirim Tskler Amin insallah ALLAHu Teala Yar Ve Yardimcim Olur insallah.. ALLAH Razi OLsun Degerli Kardesim...

Sanirim seninle MSN den görüsmem gerekecek,Vesvese denilen aldaticinin oyununa gelmis bir halin var yani SÜPHE iste bu insani yer bitirir Kizim.O nedenle seninle en kisa zaman diliminde uzun bir görüsme yapmaliyiz derim,eger müsaid bir zamanda anlasirsak...

BeyazKelebek

New member
Sanirim seninle MSN den görüsmem gerekecek,Vesvese denilen aldaticinin oyununa gelmis bir halin var yani SÜPHE iste bu insani yer bitirir Kizim.O nedenle seninle en kisa zaman diliminde uzun bir görüsme yapmaliyiz derim,eger müsaid bir zamanda anlasirsak...

Olur Amcacigim Benim...
Ben Sana Özel Msj Yazayim Simdi Amcacigim..
Selam,Dua Ve Saglicakla Kal insallah..

yelken06500

New member
güzel kardeşim siz en iyisimi çok fazla boş kalmamaya ve sürekli olarak bir işe yönelin...şeytanın en çok uğraştığı insanlar boş olanlardır...ve de faydasız uğraşlardan da kaçınmanı tavsiye ediyorum...selametle

gönül dostu

New member
selamun aleyküm sevgili kardeşimlerim

selamun aleyküm sevgili kardeşimlerim

bu konuyu hocama sordum oda şeytanın bu tür vesveselerine karşın her gün bolca ihlas suresini okunmasını tavsiye etti inş.allahın bu sures sayesinde bu vesveseden kurtulursunuz...A.e.ol

BeyazKelebek

New member
güzel kardeşim siz en iyisimi çok fazla boş kalmamaya ve sürekli olarak bir işe yönelin...şeytanın en çok uğraştığı insanlar boş olanlardır...ve de faydasız uğraşlardan da kaçınmanı tavsiye ediyorum...selametle

Cok Bos Kaldigim Yoktur Aslinda..
Bir Evin Kizi Olarak Evi Temizler, Siler Süpürür, Yemek Yaparim Ve Namaz Vakitlerinde Namazimi Kilar Sonra Biraz Kuran Okurum Degerli Kardesim..
Selam, Dua Ve Saglicakla Kal..

BeyazKelebek

New member
bu konuyu hocama sordum oda şeytanın bu tür vesveselerine karşın her gün bolca ihlas suresini okunmasını tavsiye etti inş.allahın bu sures sayesinde bu vesveseden kurtulursunuz...A.e.ol

Tmm Sagol Degerli Abicim..
Amin insallah ALLAHu Teala Razi Olsun Degerli ABicim..

yelken06500

New member
[ı]cok bos kaldigim yoktur aslinda..[/ı]
[ı]bir evin kizi olarak evi temizler, siler süpürür, yemek yaparim ve namaz vakitlerinde namazimi kilar sonra biraz kuran okurum degerli kardesim..[/ı]
[ı]selam, dua ve saglicakla kal..[/ı]

kardeşim bu yaptıkların arasında pek dolu bir şey göremedim...mesala işlerinden arta kalan zamanda kitap okuyabilir ,yaşadığın yerde yapılan ilmi faaliyetleri takip edebilir çevrenizde bu gibi aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz...

BeyazKelebek

New member
kardeşim bu yaptıkların arasında pek dolu bir şey göremedim...mesala işlerinden arta kalan zamanda kitap okuyabilir ,yaşadığın yerde yapılan ilmi faaliyetleri takip edebilir çevrenizde bu gibi aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz...

haklisin degerli kardesim...
bunlari deniyecegim sagol degerli kardesim...

Üst Alt