Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün kardeslerimden bir ricam olacak!!

Rahmet4

New member
kusura bakmayin kardeslerim!!!!!:eek:
bu konuyu yazmayi cok düsündüm bir kardesiminde onayini alinca yazmaya karar verdim. kardeslerim yanlis anlamayin cok konular aciyoruz öyle oluyorki 2-3 ay sonra o konuyu tesadüf olarak görüyor ve okuyorum bazen cevap yazmayada cekiniyorum bu kadar zaman gecmis akli nerdeymis düsünürler diye...istiyorumki actiginiz bütün konulari en azindan bir iki kez okuyayim bir kereye bile firsat kalmadan bi bakiyorum gitmis ve baska konular gelmis ondan sonra araki bulasin....öyle istiyorumki bütün konularinizdan yararlanmayi cok güzel konular aciyorsunuz Allah hepinizden razi olsun...

sizlerden bir istirhamim olacak kardeslerim...bizler sadece günde bir konu acma yetkisine sahip olsak nasil olur???

konular ve emeklerimiz zayi olmasin diye...bu uygulamayi cok istiyorum moderatör kardeslerimden.

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
kardeş bunda bir maruzat yok ki ben diger forum sitelerine girdigimde belki inanmazsınız 2005 te yazılan yazılara cevap yazıyorum altınada not yazıyorum kardeşlerim ben bu konun farkına yeni vardım onun için cevabını yeni yazıyorun diye not düsüyorum eger ki altına not düsersen bir sakıncası olmaz ve sizin hakkınızda kimsede bir şey düşünmez

Üst Alt