Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Siteyle Nasil Tanisdiniz

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi
H

hüma-gül

Guest
Bu siteyle tanisma öykünüzü anlatirmisiniz?
Ben bir arkadas sayesinde tanistim önceleri okuyordum misafir olarak ama gercekten cok güzel paylasimlar oldugunu, buradaki insanlarin gercekten birbirlerini Allah(cc) sevdiklerini görünce üye oldum.

Azra

New member
bende asyanın sayesinde tanıştım sizlerle.burayı takip ediyordum arada hoşuma gitti bende üye oldum.gerçekten çok güzel bi yer.çok güzel arkadaşlıklar kurabilirsin burda.

A

abdirabbih

Guest
bende efraiil kardeşimin vesile olmasıyla .........Allah ondan razı ola... sizlerle tanışmama güzel bi vesile oldu

lotus

New member
bende mehdilik konusunu bir yerlere takılıyordum neresi olduğunu hatırlamıyorum ama orda islamforum.net linki vardı ve tıkladım daha sonrada ara ara girmeye başladım yaklaşık 4-5 ay ziyaretçi olarak takıldım ama bazen birşeylere yorum yapmak istiyordum ve nisan ayında üye oldum
hani açıklamalarda yeni üye yazıyor ya aslında benim islam forumla 7-8 aylık bir serüvenim var hergün giriyorum eğer foruma girmessen o gün kendimde bir eksiklik hissediyorum .(Buradan yöneticilere duyurulur lütfen beni kıdemli üye olarak yazın.)

rusen_alp

New member
bana uymayan bir kaç siteye takılıyordum, uymasa da insanları uyarmak istemiştim, ama baktım olacağı yok, bir gün son verdim.... o günlerde google " islam forum" yazdım, burası çıktı ve siteye girdim, üye oldum, üyelik hemen onaylanmadığı için burayı da boşvermiştim, bir gün maile islamforum.netten mail gelmişti, üyelik onaylandı, işte kardeşler o gün , bugündür buralardayız....

hircin

New member
bende bu siteye teyzem sayesinde tanidim aslinda giriyodum ama cok nadir teyzem bu sitenin güzelliklerini anlatinca üye olmaya karar verdim ve sizleri tanidim

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Hayatımda çok iniş çıkışlar yaşadığım için bi zamanlar anlam arayışına girmiştim..Allah'a inanıyordum fakat ibadetlerimi yapmayıp nefsime malum olduğum için pişmanlık duygusuna kapılmıştım..Ve islamı, sorularıma cevap alabileceğim bir yerde öğrenmek istedim..Google'a islamforum yazdım ve burayı keşfettim..açılan sabit konular olsun, kardeşlerimin güzel paylaşımları olsun benim hayatıma yeni bir
bakış açısı getirdi..Uzun zamandır bulamadığım huzuru içimde hissetmeye başlamıştım..Allah bu forumda emeği geçen herkezden razı olsun!...

Z

zeynep_hearty

Guest
Sevgideğer İsimsizin tavsiyesiyle tanıdım ..rabbim razı olsun ..selam ve dua ile..

mhmt

New member
ilham geldi..tıkladım islamforum.net diye bu sayfa açıldı..şaka yapmıyorum..ciddiyyim..
başka bi forumda her nane vardı..uymadı..sevmedim..sonra islamforum.net diye tıklayasım geldi:) tıkladım varmış..üye oldum..sonra hastalandım..derken bunun çaresi yokmuş..tıp bu forum hastalığı karşısında henuz çaresizmiş..artık bulana kadar bi tedavi burdayız inşALLAH..
:)

selametle...

hannane

New member
Çok ilginç ki bir gün bi anda forum arayışına geçtim daha önce uzun aralarla baktığım iki forum vardı onların tadilata girmesi ile mhmt abinin dediği gibi aniden aklıma google ye islamforum yazmk geldi..şükr ola ki karşımıza bu forum çıktı çok da iyi oldu..müdavimi olduk..Çok sevdik..GÜzel arkadaşlıklar ,kardeşlikler kurduk..Forum kurucularından,yöneticisinden,ve üyelerinden Allah razı olsun..

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Çok ilginç ki bir gün bi anda forum arayışına geçtim daha önce uzun aralarla baktığım iki forum vardı onların tadilata girmesi ile mhmt abinin dediği gibi aniden aklıma google ye islamforum yazmk geldi..şükr ola ki karşımıza bu forum çıktı çok da iyi oldu..müdavimi olduk..Çok sevdik..GÜzel arkadaşlıklar ,kardeşlikler kurduk..Forum kurucularından,yöneticisinden,ve üyelerinden Allah razı olsun..

ALLAH C.C. SENDENDE RAZI OLSUN KARDEŞİM...

NUAYMAN

New member
bir akşam kendime islami güzel birsite arıyordum işte bulduumm..

yolcu

New member
valla kardeslerım benımkısı bıraz enteresan
askerde çok sevdıgım izmirli bi arkadaşım vardı. adıda adem çapanoglu idi. ben bu arkadasa nasıl ulasırım dıye dusunuyordum. aklıma gogle geldi. ademçapanoglu yazdım, tek tek sayfaları tıklamaya basladım, ve forumdaki çapanoğlu isimli arkadaşın ısmıne de tıkladım, burası çıktı, iyiki de çıkmış, yoksa sizleri tanıyamayacaktım, tanıdım mutluyum , ya nerden nereye,
Allah hepınızden razı olsun,
yanı anlayacagınız uzere bıraz garıp oldu, mhmt e ve talha hemsolarıma anlatmıştım, hazır konu açılmışken sızlerle de paylaşmak ıstedım

mhmt

New member
valla kardeslerım benımkısı bıraz enteresan
askerde çok sevdıgım izmirli bi arkadaşım vardı. adıda adem çapanoglu idi. ben bu arkadasa nasıl ulasırım dıye dusunuyordum. aklıma gogle geldi. ademçapanoglu yazdım, tek tek sayfaları tıklamaya basladım, ve forumdaki çapanoğlu isimli arkadaşın ısmıne de tıkladım, burası çıktı, iyiki de çıkmış, yoksa sizleri tanıyamayacaktım, tanıdım mutluyum , ya nerden nereye,
Allah hepınızden razı olsun,
yanı anlayacagınız uzere bıraz garıp oldu, mhmt e ve talha hemsolarıma anlatmıştım, hazır konu açılmışken sızlerle de paylaşmak ıstedım

inan senin bunu yazıp yazmayacağını merak ediyordum hemşom:D
Allah seni emi..
iyi ki saygıdeğer ÇAPANOĞLU var:)
yoksa sende olmazdın burda yaw;)

selametle...

Zülal

New member
İslami siteler arasında kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek amacıyla Seyfullah Putkıran kardeşimizi kendi sitemizde misafir etmiştik.. Bu vesileyle tanıştım ben de sitenizle.. Vaktim oldukça arada uğruyorum..

Allah emeklerinizi zayi etmesin inşallah..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
BUNDAN yaklasik 3 yil önce tütsü ile bir soru kafama takilmisti ve bende nereye kime sorabilirim diyerek sitelere bakarken bu siteye üye oldum ve sorumu sordum kimsede cvp vermedi ama ilgimi ceken konular olmustu isin yine ilginc tarafi bu sordugum soruya yaklasik 2 sene sonra bir kisi tarafindan cvp verildi:D

firdevs

New member
ALLAH (C.C) ondan razı olsun . Eşim sayesinde üye oldum. Ve siteyi gerçekten çok seviyorum . Eşim evde olduğu zaman oturabilmek için kavga bile ediyoruz.( şaka tabiki) Gerçi şimdi kesin pişmandırya !......

gönüldostuelif

New member
bizde ablam ve babmla tesadüfen bulduk google de arıyorduk islam siteleri diye ve sonunda burayı bulduk iyikide bulmuşuk cok güzel arkadaslıklar kurduk..
bilgimiz olmayan konularda bilgimiz oldu Allah razı olsun hepinzden...

Üst Alt