Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu sitenin yanından geçmeyin!

Talha27

New member
Web sitesi
komando790.sitemynet.com
Dikkat! Mail kutunuz yüzlerce farklı e-mail adresiyle spam yağmuruna tutulabilir!
....................
http://www.perfspot.com diye bir site var.

Bir çok dil seçeneği mevcut portal görünümünde ki bu adrese üye olduktan sonra başınıza çok büyük bir bela alıyorsunuz!

Verdiğiniz mail adresinize, veya üye olmanızdan önce ele geçirdikleri mail adresinize binlerce spam maili reklam olarak gönderiyorlar.

Üye olsanız da hi, mail adresinize bol bol, Hadi gel Tanışalım, Aşkımmmmmm, Bu Son Şansın, Seç Beğen Al, Hepsi Senin, Hişt Baksana, Para Kazanmak Kolay gibi siteyle alakası olmayan sırf üye kazanma amaçlı atılan binlerce maille hergün başa çıkmak zzorunda kalıyorsunuz...

Uyarılarınız ve ihtarlarınızda site yönetimi tarafından dikkate alınmıyor. Ve artık mail adresinizi sinirden kullanamaz hale geliyorsunuz.

Eğer arkadaşına tavsiye et linkini kullandıysanız, artık onların da spam maillerle başı belada demektir...

Atılan maillerin bir diğer özelliği ise, her mailin aysebirol2119_xxx.com, kamuran4568_xxx.com nejla8598_xxx.com[/email] gibi gerçek sahibi olmayan mail adresleriyle gelmiş olması, ve her mail başka bir adresle gönderildiği için spam kutunuza da taşıyamıyorsunuz... Yani hiç bir süzgeç fayda vermiyor..

Her gelen mailin içerisinde ise 55554.com[/url], -----akukutusu.info/jTKz60v9qKrfBjCU2YvT4IZAeMgtqSVitBvO ------aktifazot.info/LYZUktzj0uJWmrmRvgH5II9mtRXfTG8MP1KZ[/url] ,v.s gibi bir adres yer alıyor... Oysa bu adreslerin hepsi de perfspot.com[/url] adı altında ki siteye çıkıyor...

Sanal dünyada aslı astarı, amacı olmayan yüzlerce bu tür site var... Mail kutunuzdan vazgeçmek istemiyorsanız aman dikkat.//

Ebu Zerr

New member
Böyle bir mail'i ben de aldım...
Mail'i copy-paste yapıp word'e aktardım...
Üzerinde bir araştırma yaptım...
Bir yerlere ulaşamıyorum...
Bu arada mail adresimden hemen sildim...Hiç bir şeyi tıklamadan...
Mail adresimi kapattım...
Tıklanması gereken şeyi copy paste yapıp, perfspot adresine ulaştım, bir iki denem yaptım, hep sorun veriyor...
İşgüzarlık olduğunu anladım...
Tabi bu arada her zaman yaptığımı yaptım, öyle bir mail geldiğinde mail'i açmış isem her hangi bir şeyi tıklamasam da, mail'i silerim...ardından hotmail şfremi değiştiririm...çok şifre değiştirdim...zaten değiştirmemizi de öneriyorlar...

Üst Alt