Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu kadarına da pes doğrusu

Elifnisa

New member
Biliyorsunuz tüm kanallar insanları evlendirmek için seferber olmuş, programlar yapmaya başlamışlar. İnsanın ne kadar da iyi niyetliler diyesi geliyor ama formatı izleyince işin gerçek yüzünü görüyorsunuz. Türkiyede yaşayıpta bu rezil programları bilmeyen yoktur sanırım.
Bugün gördüklerim karşısında artık insanın pes doğrusu diyesi gelmiyor değil.
kanalın adını veripde reklam yapmayacağım sonuçta reklamın iyisi kötüsü yoktur düsturunda ilerliyor bu programlar... programa Adil adında ingiltereden gelmiş bir adam var ve bu adam ingilizce konusuyor zaten kanalları gezerken sunucunun (ki bu sunucuyu eskiden yaptığı işleri taktir ettiğim için çok bi severdim) parçaladığı ingilizce dikkatimi çektiği için durdum.
neyse çat pat anlaşmaya çalışıyorlar. bu adam bbcde şov yapıyormus ve o kanala gelip program yaparken evlenmek istemiş (24 yaşında) tabiki ingilterede yaşamak isteyen türk genç kızları seferber olmuş telefon telefon üstüne. adamda dalga geçiyor belliki anneme sormadan olmaz annem onay vermeli falan gibilerinden laflar sarfediyor. seyirciler arasından hoş bir bayanda ingilterede yaşamak uğruna bu adamdan hoşlandıgını evlenmek istediğini söylüyor, resmen ingiliz bir adama türk müslüman kızlarını ağzıma almak bile çok üzüyor beni ama pazarlıyor sunucu. " bak bu domuz yemez düğünde ne yemek olacak" beyimizde "cips olur balık olur o zaman" diyor.
abuk subuk hareketler seyirciye hareketler yapmalar falan filan adamın amacı resmen dalga. birde şaka yapıyor aklınca " ingilterede karım var onun üstüne kuma alıcam seni" diyor..
sonucta yemeğe çıkıp konusmaya karar veriyorlar ve bu eskiden taktir ettiğim sunucuda şunu söylemekten gerikalmıyor " evet Türk kızları ingiliz adil le evlenmek için arayın"
bu kadarına pes pes pes....

ırk ayrımcılığı filan yaptığım yok fakat türk kızlarının müslüman olmayan bir erkeğe bu derece peşkeş çekilmesi beni mahvetti ve oturdum hüngür hüngür ağladım nereye gidiyoruz? neler oluyor bize?

ayyüzlü

New member
Türkiye'nin aydınlığa gittigi söylenemez.Bu günlerimizi de arıyor olabiliriz kimbilir......
Genç kızlarımızın ve genç erkeklerimizin durumu ortada.Bu tarz yaşamlar İslamiyet'ten uzak,içinde Allah korkusunu yitirmiş kişiler.Allah(cc) bu insanlara hidayet nasip etsin....

NUAYMAN

New member
yazıkki ne yazık...barışmanço nun bir şarkısı vardır çok severek dinlerim.sarı çizmeli mehmet aga bir gün öder hesabı....

Üst Alt