Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Gece Dua Edelim

vatansever

New member
Konya'da İslâmî radyoların öncülüğünde Filistin için bir toplu dua yapılacak. 14 Temmuz gecesi 03.00'te Müslümanlardan teheccüde kalkmaları ve ardından da Filistin için radyolardan okunacak dualara hep birlikte "âmin" demeleri böylece bu davaya dua yoluyla katkıda bulunmaları isteniyor. Biz de bunu buradan duyuruyor ve tüm ziyaretçilerimizi bu güzel eyleme iştirake, tanıdıklarını bilgilendirmeye çağırıyoruz.

radyo yu dinleme imkanımız olmasa bile bu gece 3 te tehccüde kalkıp rabbimize müslüman kardeşlerimiz için yakaralım Allah'ın (c.c.) selamı herkesin üzerine olsun.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Allah razı olsun dualarımızın arasında Diğer müslümanlarıda alalım, çeçenistandan tutun ,lübnan daki ve dünyanın bütün her yerinde sıkıntı çeken müslüman kardeşlerimiz için dua edelim inşallah..

vatansever

New member
allah razı olsun tabiki bütün müslümanlara dua etmeliyiz unuttuğum bir şeyi eklemişsiniz. haberi aldığım kaynakta frekans belirtilmemiş. en azından kalkar dua ederiz herkes yaklaşık aynı saatte kalkar, yürekler bir çarparsa rabbimizin bizi boş cevirmeyeceği inancındayım.

S

seha

Guest
Ben katılmaya karar verdim. Şu an tüylerim diken diken oldu.
Allah Filistin'de ve dünyanın her yerinde zulüm altında inleyen kardeşlerimize yardım etsin.
Küfür devam eder ama; zulum devam etmez.
Yaşasın zalimler için cehennem...

Üst Alt