Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

~ Boykot ~

yasin15

New member
Yardım eyle ya Rabbi senden Başka kimimiz var ki...
Ey yerin, göğün, kainatın yaratıcısı alemlerin Rabbi olan Allah'ım açtık ellerimizi sana yalvarıyoruz bu günahkar ama imanlı kullarını kapından boş çevirme ya Rabbi. Ümmetüi Muhammed'in sıhhat ve selametini nasib eyle Ya Rabbi, zor durumdaki müslüman kardeşlerimize yardım eyle ya Rabbi, müslüman kardeşlerimize zulmeden kafirleri ıslah eyle ya ya Rabbi, senin ıslahyöntemlerin hadsiz ve nihayetsizdir, dilersen hidayet eder ıslah eylersin dilersen hidayet eder ıslah eylersin hangisini hak ettiklerini sen daha iyi bilirsin Ya Rabbi. şehid olan kardeşlerimizi Rasulullah efendimize komşu eyle Ya Rabbi. bu mücrim kullarını da taklid-i imandan tahkik-i imana ulaştır ya Rabbi. müslümanları en kısa zamanda yapılaan zulümlerden muhafaza eyle ya Rabbi. biliyoruz ki ancak ve ancak dönüş sanadır Ya Rabbi..

öncü nesil

New member
Web sitesi
www.islambahcesi.com
Boykot deyip gecmeyelim insaALLAH.Zira düşmanımıza vuracağımız en büyük darbelerden biride ekonomik boykotdur.ALLAH c.c. razi olsun kardeşim.Selametle...

Rahmet4

New member
Kendi Kursunumuzu Kendimiz Parayla Almisiz

Z

zeynep_hearty

Guest
boycott değil aslında başından bu yana yapmamaız gereken fakat nedense yapmadığımız üstüne üstelik bir ara reklamı vardı hani hatırlarsınız sarışın minik bir kız çocuğu yüzbin milyon bolancuk yuttum dediğinde hepimiz sevgiyle küçük kıza bakar hayatımızda espiri konusu haline getiridik benim çocukluğumun baş reklamlarındandı ne oldu yıllar geçti reklamlar değişti ürünler kazanç üzerine kazanç sağladı bizim susuzluktan veyahut herhangi başka bir nedenle bir anlık ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüzden paralarımızı, emeklerimizi vererek aldığımız ürünlerle her gün bir çocuk daha öldürüldü ve yarın birakaç çocuk daha müslüman yahudi hristiyan bir ailenin çocuğu ne olduğu önemsiz sadece çocuk ve şimdi rahatça sunu söyleyebiliriz artık yıllar önce önemsemediğimiz gibi şimdide önemsemeden milyonlarca müslüman kanı , insan kanı , çocuk kanı içtik diyebiliriz ne mutlu bize..selam ve dua ile...

Üst Alt