Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Böyle Bir İlginçlik Gördünüzmü?

Web sitesi
www.blogcu.com
jxcsatkomandoli8.jpg

cüneyt

New member
Kardeşim bu resimlerini başka sitelerde açabilirsin başlıktada yazdığı gibi burada sadece islami resimler yayınlanır.selametle...

basbas

New member
çok anlamlı buldum ben bizi nerde neyin karşılayacağı belli değil...ne olmuş yani hem islami değilse,nolmuş burda yayınlaşmışsa...bu site herkes neden birbirini uyarma ihtiyacı duyuyor,gerçi belki espiri mahiyetinde söylemişsinizdir ama:)

cüneyt

New member
Islami Resimler Kardeşim bu forumun başlığı bu bu resimi serbest kürsü forumunda yayınlayabilir ama burada yayınlayamaz demek istediğimi anlamışsınıdr inşAllah.Ayrıca sitede kimse birbirini uyarma ihtiyacı duymuyor bu kanaati nereden vardın anlamadım..

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
ozaman resme islami bir boyut getirelim değilmi arkadaşlar hem ortam sukunete bürünsün , mümin odur ki her baktığında hakikati görür ve daim tefekkür içindedir. onun için islami olmayan ne nesne vardır ne de bir canlı herşeye baktığında bir hakikat ışığı görür.
resmi gördüğümde direk aklıma geleni sizinle paylaşayım inşallah sizlerde benden sonra resimden çıkardığınız manalrı söylersinzi muhabbetimiz dahada şenlenir.

resimde gördümkü bir hayat var ve insan doğuyor, bir hayat denen bir lmana yolculuk ediyor, hayat limanına onu bekleyen sayısız timsah timsalindeki düşmanlar mevcut ve onlara onu yemek için bekliyor , işte sevgi değer kardeşlerim, hayat denilen mekanda ineceğiniz doğru limanı seçemezseniz, timsahlara yem olursunuz.. işte hayat ve sizi hayattan mahrum edicek hadsiz düşmanlarınız onlardan ayrı bir sahile ininki huzur ve mutluluğu ve güzel bir yaşamı hakedebilesiniz.. Rabbim şu reimdeki gibi hayatımızda yanlış limanlara inip bizleri nefis ve şeytanler gibi timsahlara yem etmesin... sizinde yorumlarınız bekliyorum..

Allah C.C. ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsu...

Üst Alt