Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bismillahirrahmanirrahim

reyyan

New member
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Allahım günahlar dilimi tuttu .Emrine karşı itaatsizlgim utancımdan ne diyecegimi biemez hale getirdi.şiddetli gafletsesimi kıstı.Rahmet kapını çalıyıor ve efendim dayaganagım olan Şeh Abdül Kadir Geylalinin sence makbul ve kapıcın yanında tanınan sesiyle magfiret kapında durarak şöyle sesleniyorum Ey rahmeti her şeyi kaplayan!Ey herşeyin iç yüzü ve hkümranlıgı elinde olan!Ey kendisine hiç birşey zarar vermeyen kendisine hiç birşey fayda saglamayan ,kendisini hiç birşey maglup edemeyen ,kendisinden hiç birşey gizli kalmayan ,kendisine hiç bir şey agır gelmeyen hiç bir şeyden yardım beklemeyen hiç bir şey kendisini başka bir şeyle meşgul olamasına alı koymayan ,hiç bir şey kendisine benzemeyen ,hiç bir şey kendisini aciz bırakmayan ALLAHIM!Benim herşeyimi bagışla .öyleki beni hesaba öekecegin hiç birşey kalmasın .Ey herşeyin dizgini elinde ,herşeyin anahtarı yanında olan !Ey herşeyden sonrada varlıgı devam eden ey herşeyin üstünde varlıgı zahir olan ey herşeyden başka ve batın olan ey hherşyi emri altında bulunduran ALLAHIM!Benım bütün günahlarımı bagışla şüphesiz senin herşeye gücün yeter ..Ey herşeyi bilen herşeyi kuşatan herşeyi gören herşeye şahid olan herşeyi gözetip kontrol eden ,herşeye lütufta bulunan herşeyden haberdar olan ALLAHIM!Bütün günah ve hatalarımı bagışla öyleki beni hesaba çekecegin hiçbirşey kalmasın şüphesiz senın herşeye gücün yeter..ALLAHIM senden ayrı yaşamaktan ve bayagı arzularımdan senın celalinın izzetine izzetinin celaline saltanatının kudretine kudretinin saltanatına sıgınırım.Ey dergahınına sıgınanları koruyan Allahım beni şeytanı arzulardan koru,beşeri kirlerden temizle Peygamberin olan Hz.Muhammediin a.s.m candan sevgisini nasip ederek gaflet pasından cehalaetten gelen ev hamlardan uzaklaştır öyleki benlik ve enaniyet tamamen yok olup herşeyim Allah için Allah tarafından olsun.Böylece Allahın nimeti sayesinde ihsan deryasına dalsın Allahın kılınçlaryla yardıma mashar olsun ,Allah ın inayetiyle memnun olsun Allahtan alı koyan herşeyden Allahın himayesıyle korunmuş olsun.Ey nurların nuru ey sır ları bilen ey geceve gündüzü döndüren .ey herşeyi elinde bulunduran Melik ey izzet sahibi aziz ey düşmanlarına galip glen kahhar ey sonsuz merhamet sahibi ey sonsuz şevkat sahibi ey günahları affeden gayb leri çok i bilen ey kalp ve gözleri halden hale çeeviren ey kusurları örten ey günahları bagışlayan günahlarımı bagışla çareleri daralan yüzüne karşı kapılar kapanan hak elinin yolunda yürümesi güçleşen ömür günleri tükendigi halde nefsi gaflet günah ve faydasız amel sahalarında başı boş yaşamaya devam eden kuluna merhamet et ey dua edildiginde cevap veren ve ey hesabı çabuk gören ey keremi bol ve kullarına bagışı çok olan hastalıgı artan şifası güçleşen çaresiz kalan musibeti fazlalaşan ve senden başka sıgınak ve ümidi olmyan kuluna merhmet et.Allahım kederimi üzüntümü sadece sana arz ediyorum Allahım tek delilim muhtaç oluşum ;hazırlıgım elimin boş olması ve çaremin tükenmişligidir .Allahım senın cömertlik deryalarından bir damla benim bütün ih tiyaçlarımı karşılar. senın af dalgalarından bir zerre bana yeter.Ey yaratıklarına karşı çok şevkatli olan vedud e yaratıklarını çok seven vedud ey yaratıkları tarafından çok sevilen vedud ey yüce arşın sahibi ey mahlukatı yoktan yaratan ve onlar öldükten sonra yeniden diriten ey diledigini yapan.Arşınrükünlerini dolduran zatının nuru hürmetine bütün yaratıklarına galip geldigin kudretin ve herşeyi kuşatan rahmetin hakkı için istiyorum.Senden başka ilah yok,ey kullarının imdadına koşan Allahım bize imdat et ömrüm boyunca işledigim bütün günahlarımı ve dilimin sürçmelerini bagışla bunu rahmetinle yap ey mrhamet edenlerin en merhametlisi duamızı kabul eyle .ALEMLERİN RABBİ OLAN ALLAHA HAMD OLSUN....amİNN..

mhmt

New member
amin..Allahım dularımızı kabul ve hayırlı eyle..amin..
selametle...

radikal

New member
Amin..Allah'ım (cc) kabul etsin inşallah. Allah (cc) akıl, fikir ve izan versin cümlemize. Yüreğine sağlık Reyyan hanım.

Üst Alt