Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir sorum olacak...

emreataman

New member
:Mrb ben emre sinüsüt hastasiyim suan bogazlarim cok agriyo ama orucluyum doktorun verdigi sprey var bogaza sıkılıyosunbi kere suan oruc tutuyom ondan sıkamıyom sıkarsam orucum bozulurmu :(:( bi an önce yardim edersiniz sevinirim
:(:(

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
dr. size oruc tutmayın diyor ise tutmanıza gerek yok yada sizi saglıgınıza etkisi oluyorsa bunda da tutmanıza gerek yok

gönül dostu

New member
ben bişi sorucam kardeşim bu spreyi günde iki defa sıkman yeterli gelmiyormu??yani sahurda ve iftarda die..

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
bu bir seferlik ise ramazandan sonra tutmak gerekir fakat devamlılık ta ise bunu tutmanızda bir sakınca yok imkanınız varsa ise orucunuzun parasını ödeye biliyorsunuz imkanınız yoksa vermenize gerek yok

emreataman

New member
ben bişi sorucam kardeşim bu spreyi günde iki defa sıkman yeterli gelmiyormu??yani sahurda ve iftarda die..
yha sadece sprey deyil günde 3 defa olcak 16 saat bogazim kuru kaliyo ve cok agriyo ama bi yandan tutmak istiyom inancima göre ne kadar zorda haliyle tutarsan o kadar sebab ama saglik işte of

gönül dostu

New member
din saglıgına zarar veriyorsa ozaman tutmanı yasaklıyor
ewet kesinlikle bu böyle ama buna karar verecek olan iman sahibi bir dr dur kardeşim.kendince yada bizlerin vereceği akılla olacak bir şey değildir.
Rabbim inş. şifa verir.selam ve duayla...

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
ewet kesinlikle bu böyle ama buna karar verecek olan iman sahibi bir dr dur kardeşim.kendince yada bizlerin vereceği akılla olacak bir şey değildir.
Rabbim inş. şifa verir.selam ve duayla...

tabi bizm dememiz gerek yok bir önceki yazımdada ifade etmiştim dr. ifadesi ile olacak dr. buna tutamazsın derse ancak tutamaz kendi kafasına göre hareket edemez

ARZ_7

New member
bu bir seferlik ise ramazandan sonra tutmak gerekir fakat devamlılık ta ise bunu tutmanızda bir sakınca yok imkanınız varsa ise orucunuzun parasını ödeye biliyorsunuz imkanınız yoksa vermenize gerek yok

Devamlılıktan kasıt nedir ?

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
Ahbe kardeslerim ALLAH kardesimiizin orucunu kabul edip etmiyecegini bizemi soracak,
kardesimizin durumunu en iyi ALLAH bilir.maazeretin senin imtihanın bunu en iyi bilen ALLAH
sen bu halde bile gücün yettiğince orucunu turarsan inan ki bizimkinden cok daha sevap alırsın orucunu bırakma kardesim
spreyide gerektiğinde sık

dedimya ALLAH durumunu en iyi bilendir

Üst Alt