Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bİr kısa fıkra

SUSKUN

New member
5. sınıfa giderken takvim yaprağından kopardığım fıkraları hergün sınıfta okurdum ama sınıftakiler maaalleeseeefff hiçbişi anlamazlardı çünkü gülmekten okuyamazdım.Aklıma ebedi'nin kiliseyi okuyunca bi tanesi geldi paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.Selam ve dua ile...

SUSKUN

New member
İyi giyimli adamın biri kiliseye gelmiş kapıda görevliye beni papayla görüştür demiş.Görevli adamı bi üstüne getirmiş.Adam ısrarla hayır papayı görmek istiyorum demiş.Oda bi üstüne götürmüş(Üstlerine ne deniyo bilmiom çaktırmayınnn).Neyse adam demiş yok illada papayı görcem.Meak etmiş görevliler papayla konuşması gereken bu konu ne diye.Getirmişler papanın huzuruna.Adam demiş yalnız görüşcez.Papayla adam içerde konuşurken meraklı görevlilerde kapıda dinliyor.İçerde sesler yükselmeye başlamış
Adam:10.000 dolar
Papa:hayır
Adam:100.000 dolar
Papa:Hayır dedim
Adam:200.000dolar
Papa:Hayır dedim hayır
Adam rakamı yükseltirde yükseltir.Papa kabul etmeyince hışımla kapıyı çarpar ve gider.
Meraklı görevlilerde içeri girip sayın papa neden kabul etmediniz o parayı.Düşünsenize o parayla kaç kilise kaç katredal yaprırılırdı?Kaç öğrenci yetiştirirdik.Neden kabul etmediniz.
Papa cevap verir:Ne yani her duadan sonra amin yerine coca-cola mı deseydik

talha_

New member
s.a şeymanur kardes 5.ci sınıftaki arkadaslarının halini anlayabiliyorum...:p

saka saka geçte olsa anladım ama..........selametle

SUSKUN

New member
A.S
Valla hergün bi fıkra okurdum ama anlamıolardı tenefüste elimden alıp kendileri okurlardı:) ama üstünden yıllar geçti ilkokul lise ahh ahh bitti gitti hoşgeldi üniversite valla orda kimseye okumak deil anlatmıom bile:) banamı kaldı millete fıkra anlatmak gidin kendiniz bulun okuyun kardeşim:)

mhmt

New member
ilk anda jeton düşmüyo.. evet!'
düşüncede, derin bi kahkaha denbileck şekilde....;)

selametle..

SUSKUN

New member
güzel olsun yanii taa akılmın neresinden buldum getirdim ben onu:)6 yıl önceye gittimde getirdim:)
Allah güldürsün daima inşallah

Üst Alt