Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bir allah dostu arıyorum

kanarya

New member
Dileriz daha nicelerini okumamıza vesile olursunuz.
benim 10yaşında oğlum 15 yaşında kızım var ve onların msn yazışacak islamı öğrene bilecekleri arkadaşları olmasını çok istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
teşekkür ederim

T

Tanyeri

Guest
Böyle ararsanız şayet, aradığınızdan çok farklı şeylerle de karşılaşmanız mümkün.

Bence siz öğretin, daha sağlıklı.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Evet Sayın kanarya

Tanyerine aynen katılıyorum. Ancak bu forum yazılarından da istifade edebilirsiniz.

Selamlarımızla

Caferi

Forum Þairi
Web sitesi
www.websitetasarim.com
Selamun Aleykum 10 yaşınızdaki oğlunuzla sohbet edebilirim.

En azından şiaları öcü gibi görmeden yetişir :)

Şaka şaka, bu forumda bir cok farklı görüşte kişiler var. ve herkes islamı öğretmek yerine kendi görüşlerini empoze etmeye calışacaktır. Bunun yerine temel bilgileri siz kendinizde verebilirsiniz. Ama en güzel örnek söylenen söz değil yapılan eylemdir, inşallah güzel örnek olursunuz evladınıza.

New member
Ne yazikki ALLAh dostu olmayi hak etmedigim icin, sizde Allah dostu aradiginiz icin ben malesef yardimci olamicam! :(:(
Ama boyle bir arayisa gecmek cok riskli olabilir kanarya...
PC nin obur ucundaki insanin ne oldugunu bilemezsiniz.. cocugunuzu yanlis yerlere bile yonlendirebilirler! Hem sizin cocuklariniz hic tanimadigi biriyle msnden gorusurlermi? yoksa sizin zorunuzlami goruscekler??? Boyle olursa zaten cocuklari dinden sogutursunuz, etki tepki yapar....

Allah yardimciniz olsun kanarya... Insallah kendiniz ogretebilirsiniz. En sagliklisi bu!

Elifnisa

New member
21 e katılıyorum... bu çok riskli olabilir... karşınıza oryantalistler, misyonerler çıkabılır ve siz hiç anlayamazsınız... inanın kuranı kerimi ve dinimizi çok ama çok iyi biliyorlar ve sizi cok feci etkiliyorlar. anlayamıyorsunuz bile gercek amaclarını. lütfen dikkat edin.

Üst Alt