Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bilirsin

• Konbuyu başlatan zeynep_hearty
  • Başlangıç tarihi
Z

zeynep_hearty

Guest
Ağlamakla başlar hayat bir çığlık bir haykırış beklide yakarış.
gözyaşları süsler bakışlarını kuşkulu bir bakış atarsın kuşkulu varlığı yoklukla elersin
o anda kendinden geçmek, hayata yenilmek beklilerde kaybolmak
adını koyamadığın sebeplerle yorulmak istersin.
isteklerini sunarsın içinden
bilirsin olmayacağını adını hayal koyarsın
varsın bir umut yapsın akşamın karanlığında..
bilirsin sevgisiz yaşayamıyacağını
bilirsin hiç olmayacağını
bilmekten vazgeçersin pes edersin sessizce sesin çıkmaz
ağlamak istersin bakışlarını dondurursun tek bir noktada
bakamazsın kendine bir hüzün seçersin.
yağmurlara yüklersin yalnızlığını
gölgen misali takarsın peşine
başı boş kendi boş bulutları.
kaybolursun bir bardak şarap içinde
hüzünlerini meze yaparsın da içersin
nefret doldurursun her yudumda yüreğine
orda burada unutulmuş kayıp eşya misali dağılırsın
bir nefeste unutursun..da gidersin
not:bu şiir çok değerli bir arkadaşıma aittir ...selam ve dua ile...

mhmt

New member
arkadaşınıza slm..ii yamışş..ellerine sağlık...bakalım benim misafirim beğenecek mi??:)

Z

zeynep_hearty

Guest
aleyna vealeykümselam beğenmenize sevindim sizinde okuyan dilinize, onere eden kaleminize sağlık umarım misafirinizde beğenir ...selam ve dua ile...

yýldýz

New member
Allah razı olsun kardeş.
Elinize sağlık. Duyguları güzel ifade etmişsiniz. Allah(c.c.) işlerinizi muvaffak etsin. Şiirlerinizin devamını bekleriz.
:11_4_126v

yýldýz

New member
arkadaşınıza slm..ii yamışş..ellerine sağlık...bakalım benim misafirim beğenecek mi??:)

:)

:11_7_104v
Yanlış anlamayın. Bütün kardeşlerimi bunun dışında bırakmıyorum. Ellerinize sağlık. Güzel paylaşımlarınızın devamını dileriz. Allah razı olsun. Sevgiyi, kardeşliği ve daha bir çok kaybolmaya yüz tutmuş insanlık değerlerimizi gün ışığına çıkardığınız ve bizleri karanlıklardan aydınlığa çıkardığınız için Allah Teala cümlenizden razı olsun.

gulya

New member
elinize saglik.bende siirdeki gibi cok cabuk pes ederim.her istegimin ismini hayel koyarim bazen ama bu huyumdanda vaz gecemiyorum malesef.emegine saglik kardes.selam ve dua ile

Z

zeynep_hearty

Guest
Allah razı olsun kardeş.
Elinize sağlık. Duyguları güzel ifade etmişsiniz. Allah(c.c.) işlerinizi muvaffak etsin. Şiirlerinizin devamını bekleriz.

teşekkür ediyorum rabbim sizdende razı olsun fakat şiir not ta düşdüğüm gibi bana değil değerli bir arkadaşıma aittir..hayırlı temennileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum ..selam ve dua ile...

Z

zeynep_hearty

Guest
elinize saglik.bende siirdeki gibi cok cabuk pes ederim.her istegimin ismini hayel koyarim bazen ama bu huyumdanda vaz gecemiyorum malesef.emegine saglik kardes.selam ve dua ile

rabbim razı olsun ...hayalsizlige ve umutsuzluğa gelince bir düşünürün bir sözü geldi aklıma fakat kim olduğunu anımsayamıcağım şöyle der..insan hayal ettiği müddetçe yaşar...der.. gerçekten çok doğru sanıyorum umudumuzu hayalimizi kaybedersek kaydadeğer neyimiz kalır.. selam ve dua ile..

yýldýz

New member
teşekkür ediyorum rabbim sizdende razı olsun fakat şiir not ta düşdüğüm gibi bana değil değerli bir arkadaşıma aittir..hayırlı temennileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum ..selam ve dua ile...

Yazan arkadaşınıza da aynı temennilerde bulunuyorum.

hasret

New member
Allah razı olsun kardeşim...
selam ve dua ile...

Z

zeynep_hearty

Guest
rabbim sizlerdende razı olsun sevgili HASRET, REYYAN,GÖNÜLDOSTUELİF VE BERFU...selam ve dua ile..

Üst Alt