Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bilinmeyen İSLAM!!!

Nurgül

New member
Kanal A da dün yayınlanan ProgramdA "bilinmeyen İslam" Yahya Çoban diye bir Hocanın anlattığı şeyleri mutlaka her Müslümanın bilmesi lazım şahsen ben bilmiyordum ve eğer benim gibiler var ise paylaşmak istedim: YAHUDİLER VE EVANJELİSTLER Hakındaki gerçekler!!! biliyosunuzki Yahudilerin görüşlerinde insan oalarak bi kendilerini görüyorlar Yahudi olan İnsan oluyor Yahudi olmayan KÖLE sayılıyor...bu dünyanın hepsi onların! geri kalan insanlarda oların köleleri (değersiz)şimdi bunlarında Ayrı amaçları Ayrı Kıyamet Alametleri varmış: 1. Fırat(!) ve Nil arasındaki bütün Topraklar onların olacakmış ve bu topraklar üstünde BÜYÜK ISRAİL diye bir devlet kurmaları gerekiyormuş... 2. onların mesihi bu devlet kurulduktan sonra ortaya çıkıp büyük Armageddon savaşı çıkacakmış...yani Yahudiler ve yahudi olmayanlar arasında. ve bunlar galip geldikten sonra Kıyamet kopacakmış......Durum bu şimdi bunlar yıllarca beklemişler beklemişler bişey olmamış ne yapıyorlar şimdi? durumu ele alıp Kıyameti hızlandırmak istiyorlar!!! peki Evanjelisler nedir? Yahudilerin Yardımcıları: Bush, Amerika, PKK gibi bildiğimiz Fitne çıkaranlar Yahudilerin yardımcıları(aslında köle ama farkında deiller) Yahudilerin amaçlarına ulaşmak için Evanjelisleri kullanıyorlar...Fitne çıkararak...peki ne için? Evanjelistler sadık yardımcı olarak Yahudilere hizmet ettikleri için kıyamette SEÇİLMİŞ HALK olarak yükselecekmiş. bu topraklarda fitne çıkarıyorlar ne Petrolu ne demokrassisi? mahsus yaptı bush bunları ki toprakları ele geçirip Yahudilere teslim ede...bu yahudiler taa Osmanlı zamanında bu planlamayı yapmışlar ve Türkleri nasıl yenip Toprakları alabiliriz diye düşünmüşler...Hükümdarlar öldürmekle tükenmez.."ya nasıl yeneceğiz?" DİKKAT!!!!!!!!!: Yahudiler başları toplanmış. su dolu bir havuzun içine bi kaç tane balık atmış ve diğerlerine: "bu balıkları yakalayın!" diye emir vermiş...koskoca havuzda nasıl yakalıyacaklar? Mümkün değil!!!yorgun argın çıkmışlar havuzdan...adam ne demiş??" İŞTE BU BALIKLAR TÜRKLERDİR VE BU YÜZDÜKLERİ SU DA İSLAM DIR!!! BİZ ONLARI BU SU OLDUĞU SÜRECE YAKALIYAMAYIZ!! ya nasıl? :"BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN KOVA KOVA BU SUYU BOŞALTMAMIZ!!!" Yani bizleri ancak Dinimizden uzaklaştırarak yenebilirler!! şimdi bu yahudiler ne yapıyor? Köle topluyor! Evanjelistler ediniyor gençlerin dinlerini değiştiriyorlar. Çocukları kaçırıp İslamdan uzaklaştırıyorlar. Misyonerler Kapı kapı dolanıp Köle satın almaya çalışıyorlar!! bunlar gizli savaş içindeymiş ve bizim yapmamız gereken bunları bilmek ve daha sıkı dinimize sarılmakdır!! İslamı yayarak savaşa biliriz!!! Irak İran Suriye Türkiye hepsini alıp devletlerini kurmayı MECBURİ bir Görev olarak görüyorlar! ne edip bu Toprakları ele geçirmeleri lazım dediği gibi Fırat ile Nil nehri arasında kurmaları gerekiyor...ne Tesadüfki tam bu ülkelerde Fitne var ve olmaya devam edecek...bunlar "Tanrıyı Kıyamete zorlamak" istiyorlar...beklemekten bıkmışlar (Fitnelerin bu kısa sürede ne kadar çoğaldığı bunun ıspatı) ve 2007 de bu devleti kurmak istiyorlarmış!!! Bunları bilelim ona göre hareket edelim!!! inşallah bu Hocanın konuşması Youtube de çıkar ben pek anlatamadım:( Ama bunlar çok önemli ve bilenler bilmeyenlere anlatmak ZORUNDA!!! Allah bunlara Fırsat vermez inşallah!!! daha iyi anlatabilenler eklesin lütfen. daha çok bilgisi olan yazsın lütfen!!

Rahmet4

New member
Allah razi olsun nurgül kardesim. cok güzel anlamli paylasimdi...cok uyanik olmamiz lazim.nasil birlik olacagiz kardes gördük caglayanda toplananlari ne kadarda köleleri varimis bu yahidilerin....belki sende görmüssündür almanyada kaldirim daslarinda hangi evde yahudi kalmis ve öldürülmüsse onun adi soyadi ve dogum- ölüm tarihi yaziyor hemde sari renkte altin kaplamalida olabilir herkesin gözüne carpiyor.böylelikle ölülerini bile diri tutma cabasindalar. ya biz Amenna yaradan nurunu tamamliyacak ama tedbir bizden taktirde yaradandan.Ayetleri hadisleri sakin unutmayalim. su ayet herseyi anlatiyor Allah aklini kullanmayani husrana ugratir..

Emin

New member
Kanal A da dün yayınlanan ProgramdA "bilinmeyen İslam" Yahya Çoban diye bir Hocanın anlattığı şeyleri mutlaka her Müslümanın bilmesi lazım şahsen ben bilmiyordum ve eğer benim gibiler var ise paylaşmak istedim: YAHUDİLER VE EVANJELİSTLER Hakındaki gerçekler!!! biliyosunuzki Yahudilerin görüşlerinde insan oalarak bi kendilerini görüyorlar Yahudi olan İnsan oluyor Yahudi olmayan KÖLE sayılıyor...bu dünyanın hepsi onların! geri kalan insanlarda oların köleleri (değersiz)şimdi bunlarında Ayrı amaçları Ayrı Kıyamet Alametleri varmış: 1. Fırat(!) ve Nil arasındaki bütün Topraklar onların olacakmış ve bu topraklar üstünde BÜYÜK ISRAİL diye bir devlet kurmaları gerekiyormuş... 2. onların mesihi bu devlet kurulduktan sonra ortaya çıkıp büyük Armageddon savaşı çıkacakmış...yani Yahudiler ve yahudi olmayanlar arasında. ve bunlar galip geldikten sonra Kıyamet kopacakmış......Durum bu şimdi bunlar yıllarca beklemişler beklemişler bişey olmamış ne yapıyorlar şimdi? durumu ele alıp Kıyameti hızlandırmak istiyorlar!!! peki Evanjelisler nedir? Yahudilerin Yardımcıları: Bush, Amerika, PKK gibi bildiğimiz Fitne çıkaranlar Yahudilerin yardımcıları(aslında köle ama farkında deiller) Yahudilerin amaçlarına ulaşmak için Evanjelisleri kullanıyorlar...Fitne çıkararak...peki ne için? Evanjelistler sadık yardımcı olarak Yahudilere hizmet ettikleri için kıyamette SEÇİLMİŞ HALK olarak yükselecekmiş. bu topraklarda fitne çıkarıyorlar ne Petrolu ne demokrassisi? mahsus yaptı bush bunları ki toprakları ele geçirip Yahudilere teslim ede...bu yahudiler taa Osmanlı zamanında bu planlamayı yapmışlar ve Türkleri nasıl yenip Toprakları alabiliriz diye düşünmüşler...Hükümdarlar öldürmekle tükenmez.."ya nasıl yeneceğiz?" DİKKAT!!!!!!!!!: Yahudiler başları toplanmış. su dolu bir havuzun içine bi kaç tane balık atmış ve diğerlerine: "bu balıkları yakalayın!" diye emir vermiş...koskoca havuzda nasıl yakalıyacaklar? Mümkün değil!!!yorgun argın çıkmışlar havuzdan...adam ne demiş??" İŞTE BU BALIKLAR TÜRKLERDİR VE BU YÜZDÜKLERİ SU DA İSLAM DIR!!! BİZ ONLARI BU SU OLDUĞU SÜRECE YAKALIYAMAYIZ!! ya nasıl? :"BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN KOVA KOVA BU SUYU BOŞALTMAMIZ!!!" Yani bizleri ancak Dinimizden uzaklaştırarak yenebilirler!! şimdi bu yahudiler ne yapıyor? Köle topluyor! Evanjelistler ediniyor gençlerin dinlerini değiştiriyorlar. Çocukları kaçırıp İslamdan uzaklaştırıyorlar. Misyonerler Kapı kapı dolanıp Köle satın almaya çalışıyorlar!! bunlar gizli savaş içindeymiş ve bizim yapmamız gereken bunları bilmek ve daha sıkı dinimize sarılmakdır!! İslamı yayarak savaşa biliriz!!! Irak İran Suriye Türkiye hepsini alıp devletlerini kurmayı MECBURİ bir Görev olarak görüyorlar! ne edip bu Toprakları ele geçirmeleri lazım dediği gibi Fırat ile Nil nehri arasında kurmaları gerekiyor...ne Tesadüfki tam bu ülkelerde Fitne var ve olmaya devam edecek...bunlar "Tanrıyı Kıyamete zorlamak" istiyorlar...beklemekten bıkmışlar (Fitnelerin bu kısa sürede ne kadar çoğaldığı bunun ıspatı) ve 2007 de bu devleti kurmak istiyorlarmış!!! Bunları bilelim ona göre hareket edelim!!! inşallah bu Hocanın konuşması Youtube de çıkar ben pek anlatamadım:( Ama bunlar çok önemli ve bilenler bilmeyenlere anlatmak ZORUNDA!!! Allah bunlara Fırsat vermez inşallah!!! daha iyi anlatabilenler eklesin lütfen. daha çok bilgisi olan yazsın lütfen!!

Arkadaşlar farzedelim tüm bu planlar hakikaten yapılıyor ve uygulanıyor ! sorarım size: sizce bunu yapan sokaktaki normal bir yahudimidir ,yoksa siyasi bir yaptırım gücü bulunan yahudiler mi ??

Bakın savaşlar oluyor kanlar dökülüyor ,peki ölen kim ??? sokakta sizin benim gibi tek amacı sadece inandığı şekilde yaşamak olan temiz kalpli insanlar ?? ve ben buna sebep olan o siyasi yaptırım gücüne sahip insanların inanç sahibi olduklarını düşünmüyorum !! Bunlar ne müslümandır,ne hristiyandır nede yahudi falan değillerdir.Bunlar sadece din ve inaçta dahil olmak üzere insanların duygularını sömürerek kişisel ve gerçekten insanlık dışı olan hırslarına tatmin atayan zavallılardır !

Bunlar yüzünden farklı din mensupları bir birine giriyor kanlar dökülüyor !
Benim hepinize bir çağrım var:gelin biz müslüman olarak ,"kim olursan ol gene gel "diyen mevlananın torunları olarak farkımızı gösterelim ve inancı ne olursa olsun hepsini kucaklayalım ! ister yahudi olsun ,ister ermeni,ister hristiyan ne fark eder hepimiz Ademin çocukları değil miyiz hepimiz kardeş değilmiyiz ??

Bu mantıkla yola çıkarsak ve bunu gerçekten başarabilirsek bizim inançlarımızı kullanarak insanın aklına gelemeyecek vahşice plan ve projeleri olan ve hiç inanmayan zavallılar bizim sırtımızdan bu amaçlarına ulaşamazlar !

selamlar...

Rahmet4

New member
tabiki kardesiz gel bide onlara sor kardes.. onlar bizi kardes gözüyle görüyorlarmi???irakli vatandaslarda ciceklerle karsilamisti AB askerlerini onlar ne yapti gözler önünde...sadece saddami devirmek icin gelmemislermiydi...coluk cocuk demeden iskence edip öldürdüler.biz okadar gül uzatalimki onlar bildiginden sasmiyacaklardir.hem kurandada yazmiyormu kafirleri dost edinmeyin diye. burdan anlasiliyorki bizim ne kardesimiz nede dostumuz olmiyacaklardir hidayete erene kadar

Nurgül

New member
Emin kardeş gerçekten haklısın! tabiki Siyasi güce sahip Yahudiler yaptırıyor bu Evanjelistler için de geçerli Pkklılara da geçerli ama önemli olan şu: hepsi buna inaniyormu inanmıyormu? Belki bir normal Vatandaş olarak Yahudinin böyler şeyleri yapması aklına gelmez ama onların Kitabında yazıyor ve ona iman ediyorlar. Kucak açalım ama tedbirli bir şekilde yarin bir gün (Allah korusun)bir Savaş çıksa...kimin tarafında olacakları belli. Dost bildiğimiz Kucak açtığımız İnsanlar bize silah doğrultabilir. rahmet bacının söylediği gibi Hidayete ermedikçe onlardan bize samimi dost olmaz....
İnşallah bu amçlarına ulaşamiyacaklar! bizim bunları sadece bilmemiz yeterli ve dinimize bağlanmamız yeterli inşallah

yýldýz

New member
Selamün Aleyküm.

Kuran-ı Kerim' de yazıyor. Sonları da yazıyor. Ayet yazmak istemiyorum.

Yahudiler yardımcıları. Bu güne kadar hep aynı bozguncular. ALLAH(c.c.) hidayet versin. Ölenlerinden helak olanlarından hiç ibret almıyorlar.

Elbet hepsinin kökü kesilecek. ALLAH TEALA murad ettiği zaman.
"Muhkem kalelerde de olsanız, ölüm sizi bulur"
"Her canlı ölümü tadacaktır."
Pompei' deki insanlar yoldan çıktı ve azaba uğradılar. Halen taşlaşmış vücutları duruyor.

-------------------------------------------------

Cabbâr : Yapılmasına karar verdiği şeyi, dilediğinde zorla yaptıran.

Kaadir : Kudretin kaynağı ve sahibi.

Kaahir : Yarattıkları üzerinde hüküm ve egemenlik kuran. dilediğinde kahır ve baskıyla sindiren.

Kahhâr : Gerçeği örtüp, buyruklarına karşı çıkan inkarcıları kahrı altında ezen.

Metin : Her hal ve tavır karşısında sebat ve dayanıklılığını koruyan. Güçlü, zorlu.

Mevlâ : Koruyup gözeten, destek veren. Sevdiklerinin her hal ve şartta yanında bulunan.

Muhît : Her şeyi çepeçevre kuşatan.

Câmi : Toplayan, bir araya getiren. Mahşer günü tüm insanları, hesap vermek üzere huzuruna toplayan.

Üst Alt