Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bilim

yýldýz

New member
JÜPİTER’DE YENİ BİR KIRMIZI NOKTA
Güneş Sistemi’nin en büyük gezegeni Jüpiter’de meydana gelen atmosfer hareketlerinin, yeni bir kırmızı leke oluşturduğu tespit edildi. Yeni kırmızı noktaya ’Red Jr.’ adı verildi.
Atmosferdeki manyetik fırtınaların oluşturduğu ve yüzyıllardır Jüpiter ile özdeşleşen kırmızı noktaya bir yenisi eklendi.
Kırmızı noktaların atmosferdeki fırtınalardan meydana geldiği biliniyor, ancak bu rengin asıl nedeni hala gizemini koruyor.
:)

Rahmet4

New member
madem bilimden söz ettiniz sizden bir ricada bulunacagim. devamli yazilarin yayinlanmasi icin ne yapmali??yani ihlas süresi her yazinizin altinda yayinlaniyor ben böyle nasil yapildigini bilmiyorum bilgisayar üzerine pek bilgim yok sayilar kardesim biraz ögretti onunla idare ediyorum.

yýldýz

New member
Selamün Aleyküm.
Dünyahali kardeş, üye girişi yaptıktan sonra kontrol paneline tıklıyorsunuz. Karşınıza değişiklik yapabileceniz kendi bilgileriniz çıkıyor. Sol üst kısımda imza değişikliği var. Ona tıklıyorsunuz. Çıkan kutuya görünmesini istediklerinizi ekliyor ve tamam diyorsunuz. Daha önce ön izlemeden şeklini izleyebilirsiniz. Başarılar. Allah(c.c.) muvaffak etsin inşallah.

Üst Alt